Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik a legjobb magyarországi...

Melyik a legjobb magyarországi utazási iroda weboldala? (bőv lent)

Figyelt kérdés
A nyáron Skóciába szeretnék elmenni és egy ilyen 1-2 hetes kirándulást tervezek, ahol minden nap mást lehet megnézni, nem tudom pontosan hogyan hívják, városnézés, vagy ismertető utazás....egyelőre csak érdeklődni szeretnék az árakról. És ha volt már vki Skóciában, szívesen fogadom a tapasztalatokat! :)
2013. nov. 19. 14:30
 1/2 anonim ***** válasza:

2013-ban a google a legjobb utazási iroda.

Sőt, nem is igazán értem miért nem a neten kezdesz kutakodni például a látnivalók után. Mert az egy dolog, hogy vannak bejáratott programok minden országban, de miért nem azt nézed meg, ami téged érdekel????

Ha oda szerveznék utat, elsőként kitalálnám mi érdekel. Hetekig rendezgetném a gondolataimat, hogy vajon azt az adott tavat nézzem-e meg, vagy a másik templomot. Amikor már tudnám mit akarok, kitalálnám mennyit ér ez meg nekem.

Aztán elkezdeném a vázlatomat megvalósítani magam. Repjegyet keresnék Edinburghig, meg vissza. Keresnék autó bérlési lehetőségeket. Kinézném azokat a szállodákat, amiben szívesen megszállnék.

De hogy egy utazás kapcsán azt mondani, Skócia, majd mások megmondják, és tegyük hozzá, jól lehúznak vele, ez nem elegáns...

NE haragudj.

2013. nov. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A csoportos út hátránya a csoport, előnye az idegenvezető, ha jót fogsz ki sok érdekességet hallhatsz.
2013. nov. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!