Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik Dél-Olaszország legrend...

Melyik Dél-Olaszország legrendezettebb, legtisztább, legkellemesebb nagyvárosa: Nápoly, Palermo, Bari, Catania vagy Messina?

Figyelt kérdés
2013. nov. 19. 19:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül talán Bari...
2013. nov. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%

Palermo vagy Messina.

Nápoly nagy része gettó, Catania szintén. Bariban nem voltam, de sok jót nem hallottam róla. Egyébként az összes felsorolt város az olasz városok legélhetetlenebbje között van.

2013. nov. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Talán Bari!

De mind közül Palermo a legdurvább, hihetetlen, ami ott van. Ennek ellenére imádom a dél-olasz városokat!

2013. nov. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért? Mi folyik Palermóban? Valaki mesélhetne róla, kifejezetten érdekelne Palermo!
2013. nov. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szemünk láttára raboltak el egy válltáskát, valószínűleg nem helybélitől. Ketten ültek a robogón, egy a motor kezelésével, másik pedig a turisták kifosztásával foglalatoskodott.
2013. nov. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25%
Én csak Nápolyban voltam, de soha többet ilyen helyet!
2014. márc. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 demonlord90 ***** válasza:
100%
Semmiképpen sem Nápoly, Palermo és Catania! Ha választani kellene, Messinára szavaznék (mivel itt élek már egy éve) :) De Bari sem rossz. Vagy Siracusa, Salerno, Taranto...
2015. jan. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nápoly nem való mindenkinek. Én nem éltem meg tragédiának hogy ott nem az az Olaszország várt, amit Jesolo, Bibione, Milano, Firenze, Róma, Bologna esetén megszokhat a turista.


Nápoly egy túlzsúfolt, átláhatatlan városhalmaz. Vannak rettenetesen gázos környékek (Secondigliano, Scampia-lakótelep, itt forgatták a Gomorrát). A Spanyol negyed szűk, sikátoros utcái sem bizalomgerjesztő, de látni kell a várost. Egy teljesen másik világ van ott.

2019. júl. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Most voltam Palermoban és egyáltalán nem olyan durva ahogy itt leírják. Persze nyilván nem Velence, Milano, Róma városokhoz hasonlítjuk a dél olasz városokat, mert teljesen más világ az. Palermo olyan mintha Tunisz, Malaga, Athén és Sevilla egy város lenne. A Mediterráneum minden szegletéből lehet itt valamit találni.
2020. jan. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!