Kezdőoldal » Utazás » Európa » Van itt olyan ember, aki...

Van itt olyan ember, aki ebédelt már MÁV-os nemzetközi vonat étkezőkocsijában (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel fogok jövőhéten utazni a Berlinbe menő vonattal, és arra gondoltam, hogy meghívom rajta egy ebédre, és ezzel kapcsolatban lenne pár kérdésem. Az árakat megtaláltam, nem vészes, de nem is olcsó, az a kérdés, hogy ennyi pénzért mekkora adagot adnak? Meg voltál elégedve az étel minőségével? A kiszolgálással? Esetleg még valami, amit fontos tudnom?
2009. nov. 19. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Hát ott még nem ettem, de MÁV üzemi konyhán már igen (apám ugyanis MÁV dolgozó, és voltam már bent többször), és ott bőséges adagokat adnak (kivéve levesből), régebben nem volt valami jó, mostanában 1-2 éve egész jók, a szendvicseik hatalmasak. Ha a vasúti étkezőkocsis kaja is hasonló, akkor nagyot csalódni nem fogtok, csak az ízléseteken múlik.
2009. nov. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Nem MÁV-os étkezőkocsi van a vonaton, hanem DB-s, az is csak Bécstől.
2009. nov. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hol találtad az árlistát? beírod a linkjét? Kiváncsi vagyok rá. Köszi!
2009. nov. 20. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

00:19-es: Berlin fele megyünk, azok a vonatok nem is érintik Bécset, itt a részletes kocsi-összeállítás, ezen látszik, hogy MÁV-os étkezőkocsi közlekedik Budapesttől Berlinig, szóval nem segítettél.

[link]

2009. nov. 20. 07:17
 5/7 A kérdező kommentje:

A Berlinbe közlekedő vonatok étlapja, nagyjából a többi vonaton is ez van(már ahol a MÁV biztosítja az étkezőkocsit), de azért vannak kisebb eltérések a választékban.

[link]


Viszont még mindig nem lettem okosabb, van olyan is, aki a kérdésekre is tudna válaszolni?

2009. nov. 20. 07:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ettem màr,de nem kifejezetten magyar kajàj vannak.Söt,német ételek vannak.Nagyon finom,szerintem,és jo a mennyiség is,érdemes a kaja mellé salàtàt rendelni!
2009. nov. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi kedves előző, nagyjából ez érdekelt! Azért, ha valaki még hozzá tud szólni, szívesen várom válaszát.
2009. nov. 20. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!