Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliában hogy s mint vannak...

Angliában hogy s mint vannak a busz metró trem stb jegyek?

Figyelt kérdés
Tervezem hogy átugrok angliába csak a repjegy drága kicsit , ezért arra gondoltam hogy tömegközlekedéssle olcsóbban is meg lehetne uszni, csak nemtudom hogy hogy van a jegy stb megvétel használat, és nincs kedvem valami ellenőrrel diskurálgatni erről ott helyben.
2013. nov. 29. 17:18
 1/10 anonim ***** válasza:

Csak én nem értem hogy mit akarsz kérdezni??

1. Honnan ugrasz át Angliába??

2. Ha a repjegy drága akkor mivel akarsz menni?? Esetleg vonattal, vagy távolsági busszal??

Hogy jön ide a metro trem jegy????

2013. nov. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igaz, kicsit kusza bocsi. Hollandba vagyok, innen sima az ut a kikötöig onnan meg kompozok, csak mivel angliában igy még nem voltam , nemtudom hogy hogy mükszik ott a rendszer: jegyet hejbe kell venni stb. Röviden teljesen nemtudom hogy hogysmint van ez ott.
2013. nov. 29. 17:39
 3/10 anonim ***** válasza:

A kérdés hogy mivel mész át a kompon?? Autóval? Távolsági busszal?? gyalog??

Mert ha kocsival vagy busszal akkor az bevisz téged Londonba. Ott meg heLYben a pénztárnál tudsz neked megfelelő jegyet venni.

Hogy milyen árban vannak azt a google-n megtalálod..

2013. nov. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
erre voltam kiváncsi, helyben pénztárnál. Esetleg ha buszozom, buszon is lehet venni jegyet ? vagy van valami bérlet ami napig vagy egy ideig jó?
2013. nov. 29. 18:52
 5/10 anonim ***** válasza:
Buszon tudsz venni jegyet, de legyen nálad apró, mert a buszvezető nem fog pénz váltani.
2013. nov. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És lehetőség van e bérletre ? Napira lehetőlet ?
2013. nov. 29. 19:06
 7/10 anonim ***** válasza:
Van mindenféle bérlet, napijegy, de ezeket csak a pénztárnál tudod megvenni. A sofőrnél csak jegyet kapsz
2013. nov. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
És pl, egy napijegy vonatra és buszra is szól ? Bocsi hogy elaprózom csak jólenne tudni nem ott pofáraesni majd :D
2013. nov. 29. 19:46
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért valami várost is mondhatnál, úgy könnyebb lenne.
2013. nov. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Érintenifogok párat, de Harwich ba érkeznék hajóval és londont érintve Stroud ba készülök.
2013. nov. 29. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!