Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyi esélyem van elhelyezked...

Mennyi esélyem van elhelyezkedni? Németország, vagy Lengyelország?

Figyelt kérdés
Szakácsnak tanulok jövő évtől. 2 éves képzés, OKJ bizit kapok érte. Viszont utána mennék ki vagy Németországba, vagy Lengyelországba. Mindegyik hely vonz,tudom Lengyelország nem olyan gazdaságilag mint Németország,ugyanakkor vonz az az ország is. Mit tanácsoltok? Kezdjek Németországban? mindenki ezt tanácsolja.
2013. dec. 15. 20:31
 1/4 anonim válasza:
Nemetorszägba nyelvtudäs nelkül ne is probälkozz. Az hogy szakäcs vegzettseged lesz meg nem jelent semmit, legaläbbis nemetben nem.Nekem pek-cukräsz vegzettsegemet es az erettsegimet itt nem ismerik el.Ha van ismerösöd, talän el tudsz helyezkedni ebben a szakmäban.
2013. dec. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Németből amire végzek felsőfokúm lesz...
2013. dec. 15. 21:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Az nem garancia, láttam már olyant, aki dicsekedett, hogy felsőfokúja van három nyelvből is, de amikor arra került a sor, hogy használja is, csak makogott összevissza.
2013. dec. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen azok a nyelvvizsgát gíyűjtők tábora,akik felvágnak vele,hogy mennyi van,aztán megszólalni nem tudnak. Ugyanakkor én folyamatosan gyakorlom német ismerősökkel tehát a beszéddel nem lesz probléma :)
2013. dec. 15. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!