Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ukrajnában vannak ilyen üzletek?

Ukrajnában vannak ilyen üzletek?

Figyelt kérdés

Márkaboltokra gondolok, pl.Zara,Nike,Adidas,DC,stb.

Főként a határhoz viszonylag közelinagyvárosokra gondolok pl.Munkács



2014. jan. 7. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát én Munkácsot a kb. 80e lakosával nehézkesen hívnám nagyvárosnak. Lvivben már esetleg.
2014. jan. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja de ha arra pályázol, hogy kint majd harmadáron bevásárolsz akkor gyorsan felejtsd el, még a benzinpénzt se hozná vissza. Én Tbilisziben voltam Zara boltban, totálisan ugyanolyan árak voltak, mint itthon.
2014. jan. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Beregszászba van a központon főiskolával szemben, Ungvár a Petőfi térnél Adidas.Árakat nem tudok.
2014. jan. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A márkás cuccok Ukrajnában sem olcsóbbak érdemben, mint nálunk.
2014. jan. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A márkás cuccok ugyanannyiba kerülnek - kivéve a piacon... ^^ És Munkács mint nagyváros :D Ahogy az előző mondta, max. Lviv, itt tényleg van sok minden.De ha közelebb, akkor próbálkozhatsz Ungváron. És ha már márkás ruhát itt akarsz venni, inkább keress olyan boltot, ami Magyarorságon nincs - pl. House [link]
2014. jan. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lvivben a King Crossban. Az összes felsorolt márka jelen van.
2014. jan. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
a határhoz közeli ,,nagy városokban,, vannak ilyen boltok más kérdés hogy valójában márkás-e az áru vagy kinai :)
2014. jan. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!