Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mit tudtok Észak-Finnországról...

Mit tudtok Észak-Finnországról? Konkrétan Inari érdekelne.

Figyelt kérdés

Sokat olvastam arról a területről, de csak kevés információt találtam arról, hogy mégis milyen ott élni.

Személyes tapasztalat?



2014. jan. 17. 11:35
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagy Hammerfest esetleg?
2014. jan. 17. 11:37
 2/6 Shai-Hulud ***** válasza:
Azt, hogy arrafelé nagyon hideg van! :(
2014. jan. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
...
2014. jan. 17. 16:08
 4/6 anonim válasza:
Nem feltétlenül van rettenetesen hideg, mivel onnan már nincs messze a tenger. Most egész januárban -5°C alatt alig volt, csak a napokban állt vissza -20°C környékére a hideg. A sarkvidéki hideg egyébként sokkal, de sokkal elviselhetöbb, mint a nulla fok környéki latyakos, ködös, nyirkos esös vacak idö. Ami talán zavaró, hogy ilyenkor még délelött 10 körül sötét van, és már bizony most is. Inkább ha ki akarsz költözni, annak nézz utána, hogy van-e ott munka, mert az a környék annyira már nem sürün lakott...
2014. jan. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Munka után már néztem, ahhoz képest elég sok a lehetőség, főleg Ivaloban.

De hagyjuk már ezt a hideg témát, tudom én milyen ott az éghajlat.

2014. jan. 20. 16:55
 6/6 anonim válasza:

Esetleg annyi, hogy finnül tudnod kell valamennyit, mert arra már szerintem nem mindenki folyékony angolból.

Jobb munkánál meg a helyi nyelvet megkövetelik, de ez általában igaz mindenhol, Skandináviában kiváltképp.

Viszont vannak nyelvtanfolyamok, szerintem ha vállalod, hogy megtanulod a nyelvet, az mindenképpen pozitiv és persze szükséges is.

2014. febr. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!