Kezdőoldal » Utazás » Európa » Utazott már valaki Spanyolorsz...

Utazott már valaki Spanyolországban AVE gyorsvasúttal? Meg kell előre venni a jegyet, mint a repülőre vagy a helyszínen is lehetséges?

Figyelt kérdés
A Madrid Barcelona vonalon szeretnénk utazni, de nem tudom sajnos hogy működik ez. A honlapot néztem, van angol verzió, de így is sok mindent csak spanyolul ad ki. Előre is köszönöm!

2014. jan. 17. 16:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Márciusban utaztam vele - én is a Madrid-Barcelona vonaton.


Szerintem - ha van jegy - lehet simán ott is venni, ugyanakkor érdemes előre, ugyanis hihetetlen kedvezményekkel lehet hozzájutni, minél korábban foglalod. Ha odafigyelsz, az eredeti ár töredékéért kaphatod meg.

Nekünk, ha jól emlékszem, valami 20-25 euró volt, az amúgy száz euró feletti jegy.

Kb. január körül foglaltuk (2013).

2014. jan. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ, attól félek, hogy nem tudom jól bekalibrálni a gép érkezését és lekéssük a vonatot! Mi csak Zaragozáig utazunk, sajnos oda nem volt közvetlen járat! :( Mennyi idő kb. a reptérről eljutni az állomásra azt nem tudod véletlenül? Előre is köszi :)
2014. jan. 17. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!