Kezdőoldal » Utazás » Európa » Két fiatalnak hova éri meg...

Két fiatalnak hova éri meg elmenni nyaralni? Viszonylag olcsó legyen, tengerpart és bulizási lehetőség.

Figyelt kérdés

Görögországot ne mondjátok, mert minden évben ott voltunk, de most máshova szeretnénk.


Eddig Bulgária és Ciprus amik szóba jöhetnek.


2014. jan. 19. 14:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Bulgária, Napospart kifejezetten fiatalok bulihelye :) van is ilyen szervezett buliút
2014. jan. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Bulgária jó választás, de könyörgöm ne szervezetten. VEszel egy vonatjegyet, vagy keresel vmi olcsó repjegyet, olcsó szállást meg mindig találsz.


Esetleg lemennék a helyetekben Barcelonába, és irány a tengerpart.

2014. jan. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igen, Napospartot néztük mi is és Booking.com-ról szállást + repjegy wizzair (mondjuk nem túl olcsó:63000)


Spanyolország is szóba jöhet, de inkább délre szeretnék menni nem a katalán részére, viszont oda nem tudom hova lenne érdemes, meg gondolom drága is.

2014. jan. 19. 15:12
 4/10 anonim ***** válasza:

Ugye azt a 63eFt-os jegyet nem gondoltad komolyan?

Kicsit olvass utána, mikor, és hogyan kell repülőjegyet venni.

2014. jan. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hol olvassak utána? Én úgy tudtam, hogy minél előbb veszed meg a jegyet, annál olcsóbb.. Most Júliusra ennyibe kerül :/
2014. jan. 19. 15:18
 6/10 anonim ***** válasza:
Tunézia
2014. jan. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tunéziával az a bajom, hogy ott nincs nagyon semmi csak a tengerpart és a 4-5 csillagos szálloda. Ott bulizni nem igazán lehet. Vagy tévedek?
2014. jan. 19. 16:09
 8/10 anonim ***** válasza:
Odessza Ukrajna, olcsó rengeteg bulizós hely van, és mégis egzotikusabb kicsit mint ezek a "béna" tömegcélpontok, mint a Napospart, Ciprus, vagy Parália.
2014. jan. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

" Én úgy tudtam, hogy minél előbb veszed meg a jegyet, annál olcsóbb.."


Nagyon félre tájékoztatott valaki. Bár nem csodálkozom mert ez egy általános tévhit amit leginkább a légitársaságok terjesztenek, hiszen nekik az a jó ha minél előbb veszed meg.

Néha persze igaz a dolog, de sok esetben indulás előtt 1-2 hónappal vagy héttel a legolcsóbb. De ez egy művészet megtalálni az alját az árnak.

2014. jan. 20. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Értem. Hát akkor még várunk. Köszi!
2014. jan. 20. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!