Kezdőoldal » Utazás » Európa » Párizs vagy Moszkva az érdekes...

Párizs vagy Moszkva az érdekesebb? Ti melyik helyre mennétek?

Figyelt kérdés
2014. jan. 30. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:

mindkettő szép és mindkettő meglehetősen drága...

Moszkvában is rengeteg a látnivaló és szép is meg érdekes de nem kedvez annyira sem az időjárás sem az árak

Párizs: látnivalókban gazdag, ha lány lennék biztos odamennék mert a világ divatfővárosa, közelebb is van olcsóbb is mint moszkva és mert PÁRIZS

2014. jan. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Moszkvában a nyár csak kb. 2 fokkal hűvösebb, mint Budapesten. Én oda mennék mindenképpen. Voltam már mindkét helyen, nekem Moszkva jobban bejött. Szebb is és tisztább is.
2014. jan. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én mondjuk pont azt hallottam Moszkváról, hogy nem drága.

A tömegközlekedés olcsó, és mindenhová hamar el lehet jutni hála a hatalmas, jól szervezett metróhálózatának.

És állítólag panellakásokban olcsón meg lehet oldani a szállást, míg Párizsban ilyenek tán nincsenek is.

A repülőjegy is elérhető áron van.

A közértek árai nyilván az orosz pénztárcára vannak szabva, gondolom olyan lehet, mint Mo.-on. Nem étterembe járnánk enni.

2014. jan. 30. 20:58
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha van elég pénz rá, akkor mindkettőre elmennék! ha nincs, akkor talán Párizs lenne az elsődleges!


Persze az sem mindegy, hogy turistaként vagy munkavállalóként?!

2014. jan. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Moszkva! Párizs ...nekem csalodás.
2014. jan. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindkét helyen voltam. Párizs is tetszett, de egyértelműen Moszkva. Az árak nem vészesek, nyilván nem a belváros közepén lévő kisboltban kell vásárolni, és akkor kijön az ember.
2014. febr. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Párizs tele van négerekkel, meg arabokkal. De amúgy gyönyörű város.
2014. febr. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Moszkva azert nem tunik neked draganak, mert turistakent mesz oda. A lakasarak (mind venni mind berelni), az a horror, azert tartjak szamon a legdragabb varoskent.

Nem mintha ez nem lenne igaz Parizsra is persze.


Moszkvaban laktam harom honapot koleszoskent nyelvi osztondijjal, ugy nem volt veszes, kb mint a magyar arak, a hus volt sokkal dragabb, mas nem nagyon (persze nem a belvarosban kell bevasarolni hanem kimenni Auchanba)


Parizsban a szallodak is igen dragak, lehet persze lakasban is lakni miert ne, leboncoin.fr-en talalsz szamos olyan lakast amit hetekre is kiadnak turistaknak.

Parizsban dolgozom, elovarosban elek, ugyhogy eleg jol ismerem.

Erdekesnek mindketto erdekes, latnivalok is vannak, Moszkva a vizum miatt korulmenyesebb valamivel, de ha teheted nezd meg mindkettot :)

2014. febr. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!