Kezdőoldal » Utazás » Európa » Alap angol tudással hogy...

Alap angol tudással hogy kezdjek munkát keresni Londonban?

Figyelt kérdés

Nagynémék kint élnek és kihívtak magukhoz. Jelenleg halasztok az egyetemmel, tehát kint tudnék lenni kb. 7 hónapot. Azt mondták, hogy ingyen ellakhatok, adnak kaját, mindent (korábban az én szüleim nagyon sokat segítettek neki, és most ez egyfajta viszonzás). Gondoltam akkor már erre az időre munkát is néznék. Lány vagyok, elvállalnék mindent. Nagynénémék segítenek majd NI számot intézni, meg ami a kezdethez kell, de nem várhatom el, hogy munkát is keressenek helyettem. Magamtól nem mennék ki, de hogy jött a lehetőség és nincs vesztenivalóm, akkor már miért ne? :)

Nézegettem Gumtreen-n, de ott pl. gyári munkát egyáltalán nem találtam, pincérnői, eladói (korábban ilyen jellegű suliban tanultam, ebben lenne tapasztalatom) ott az írják, hogy jó angolt tudást várnak. Az én angolom meg foghíjas. Azaz megértetem magam, meg nagyjából meg is értem amit mondanak, de ez messze van a jótól.



2014. febr. 8. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Így csakis mosogatni tudsz kimenni.Vagy futárnak
2014. febr. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ilyen nyelvtudással legfeljebb háttérmunkát vállalhatsz el.

facén keress Londonban élők oldalait. Ott hamarabb találsz talán neked való munkát.

Az én lányom Dublinban él. A facén van egy magyar közösség, ahol beírják a látott, ismert álláslehetőségeket. Ő is sokszor megteszi. Biztosan van ilyen londoni is .

2014. febr. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A nyelvtudásom az olyan, hogy ha nézem a hirdetéseket, a szavak 90 százalékát megértem. Nagynéném férje angol, mikor jönnek látogatóba, vele is szoktam beszélni és megértjük egymást. Tehát olyan társalgási szinten beszélek, de szerintem ez még az alap kategória.
2014. febr. 8. 23:29
 4/6 anonim ***** válasza:

" Tehát olyan társalgási szinten beszélek, de szerintem ez még az alap kategória."


Ne beszélj már hülyeségeket. Ha társalgási szinten beszélsz angolul akkor az nem alap angol tudás.


Ha valaki tud társalogni, beszélgetni, kérdezni, válaszolni annak társalgási szintű angol tudása van.

Aki alap angollal rendelkezik az nem tud társalgási szinten kommunikálni csak pár mondatot tud

Pl: be tud mutatkozni, és eltudja mondani a telefonszámát..De a legtöbb mondatot nem fogja érteni.


Egyetemistaként különbséget tehetnél a társalgási szint és az alapszint között..

2014. febr. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy adott orszag nyelvet benszulottek kozott az adott orszagban lehet a leggyorsabban es a legjobban megtanulni. Nagyszeru hogy rendelkezel alapokkal es nehezseg nelkul meg tudod magad ertetni.

A kulfoldi munkavallalok a megmondhatoi hogy minden foglalkozasnak meg kell tanulni a szakszavait, zsargont - amit a munkatarsak egymas kozott hasznalnak. Te komoly nekibuzdulassal igen rovid ido alatt kepes lennel arra hogy egy fel ev alatt kituno szintre fejleszd az angol nyelvtudasodat. Munkaban, tarsasagban gyakorolj, figyelj, tanulj. Jo helyesirashoz olvass sokat, nezd az angol filmeket feliratokkal (closed caption)

Meglatod olyan sikeres lehetsz, hogy vissza sem akarsz a vegen terni az ohazadba.

2014. febr. 9. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
"A nyelvtudásom az olyan, hogy ha nézem a hirdetéseket, a szavak 90 százalékát megértem." ne haragudj, de ez nagyon csirke Londonba, ha még leírva sem érted tökéletesen-jól látod, valóban csak alap a nyelvtudásod. Én valami gyárban próbálkoznék, majd pár hónap és utána esetleg válthatsz, ha már feljön valamennyire az angolod. sok sikert.
2014. febr. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!