Kezdőoldal » Utazás » Európa » Feladandó poggyászba szállítha...

Feladandó poggyászba szállíthatok pezsgőt (úgy értem nem fog szét robbanni az ide-oda pakolgatástól)? Valakinek van ez ügyben tapasztalata?

Figyelt kérdés
2014. febr. 10. 01:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Pezsgőt még nem vittem, de sört és bort már igen. Én mindig úgy csomagolom, hogy az üveget egy nejlonzacsiba tekerem, azt körberagasztom. Majd beletekerem törölközőbe vagy ruhákkal veszem körül és úgy teszem a bőröndbe, hogy kb középre kerüljön, körbevéve a cuccaimmal. Még soha nem tört össze semmi.
2014. febr. 10. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagyon szerencses vagy.


Szettorik , ne kiserletezz. Meg a kemeny fedelu borondben is. Sot olyan is volt mar h a borotvahab henger behorpadt. Szerinted ahhoz mekkora utes kell?

2014. febr. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2: Te mivel utaztál? Én írtam az első választ, nekem ilyen sose volt. Nem mondom, kívülről nem volt kímélve a bőrönd, de ennyire soha senkinek a környezetemben sem sérült meg.
2014. febr. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez egy charter jarat volt udulohelyre. Nem tom kinek a gepe volt. De persze ezzel egyutt a bor is osszetort a taskaban es minden vorosboros lett.
2014. febr. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem nem lett jól becsomagolva. Ha egy erősebb nejlonzacsiba teszed, azt körbetekered rajta és le is ragasztod, esetleg még egybe ugyanígy beleteszed, akkor ha törik is a nagy részét a piának felfogja.

A másik az, hogy középre kell tenni törölközőbe körbecsavarva, ruhával körberakva, és arra kell figyelni, hogy a bőröndöt akár emeled, akár húzod, ne úgy kerüljön, hogy felette legyen mondjuk 5 kiló könyv.

Arra is szoktam figyelni, hogy a bőrönd tele legyen, mert akkor nem tud elmozdulni, így rázkódáskor nem ütődik oda semminek. Ha egy keményfedeles bőrönd kellős közepén ennek ellenére megsérül, akkor azt akkora ütés kell hogy érje, hogy ripityára törik a bőrönd és a benne lévő hajszárító, minden.

De én sima, nem kemény fedeles bőrönddel utazok és még semmi gondom nem volt. Vittem 2 üveg bort Dél-Amerikába 3xátszállással, Európán belül Hollandiából sört, Spanyolországból borokat, de még nem tört semmi.

2014. febr. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!