Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan tudnék a legkedvezöbb...

Hogyan tudnék a legkedvezöbb áron Sopronbol minden nap Eisenstadtba munkába járni? Megkérdeztem, de vonatbérlet nem kapható.

Figyelt kérdés

Oda vissza lenne a vonat 95000 FT eg honapban, berletet nem lehet venni. viszont a tavolság csak 24 km : D ez vicces.. 95ezer ft...


Minden napos busz járatról tudtok esetleg?


Azért gondoltam h Sopronban szallnek meg mert ott biztosan olcsobb berelni egy lakast mint Eisenstadtben. De lehet h emiatt nem kivitelezhetö??

Koszonom az otleteket es a valaszokat!



2014. febr. 10. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Kapásból nem találtam buszt, és szerintem a vonatnál még a kocsi vagy egy motor is olcsóbb. Talán a motor tűnik a legjobbnak. Feltéve, ha van, vagy tudsz venni egyet.
2014. febr. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kocsi, vagy motor. Egyébként meg elég szomorú, hogy a vasút ennyire nem próbálkozik azzal, hogy legalább egy kicsit versenyképes legyen.
2014. febr. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszi ; )
2014. febr. 11. 02:59
 4/4 anonim válasza:
Elég nagy kamu, hogy nincs vasúti-bérlet. Sokkal olcsóbban ki lehet jönni vonattal (osztrák belföldi díjszabás).
2014. ápr. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!