Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliában egy lány fog elszáll...

Angliában egy lány fog elszállásolni, milyen üzenetet irjak neki fabebookon, miket irjak neki?

Figyelt kérdés

2014. febr. 20. 06:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha mar mindent lebeszeltetek, akkor nem kell semmit, vigyel valami ajandekot hogy megkoszond, es jolvan.


Ha meg azert irnal hogy tudasd mikor erkezel, akkor azt ird meg neki (hogy mikorra varhato hogy odaersz a cimre, es hogy hol es mikor tudnatok talalkozni)

2014. febr. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%

Ha magyar akkor azt hogy KÖSZÖNÖM!

Ha angol akkor azt hogy THANK YOU!

2014. febr. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem elkezdhetsz vele egy baráti beszélgetést. Mikorra kimész, akkor már kicsit oldottabb lesz a viszony.
2014. febr. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg szeret-e partizni. Tuti, hogy igent mond.
2014. febr. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Te fiú vagy, vagy lány?
2014. febr. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
lány vagyok, eating most derült ki hogy fiúhoz megyek, egy baráti beszélgetést elkezdtem vele
2014. febr. 21. 21:43
 7/7 A kérdező kommentje:
lány vagyok, és most derült ki hogy fiúhoz megyek, egy baráti beszélgetést elkezdtem vele
2014. febr. 21. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!