Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hová menjünk nyaralni? Mindenk...

Hová menjünk nyaralni? Mindenképp olyan helyet szeretnék, ahol sekély a tenger, mert nem biztos, hogy addig sikerül megtanulnom úszni. és lehetőleg árban kedvezőbb helyet szeretnénk.

Figyelt kérdés
egyáltalán érdemes úgy menni,hogy nem tudok úszni? nagyon szeretnék már eljutni a tengerhez. elsősorban Olaszország vagy Horvátország érdekelne!
2014. márc. 1. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor jobb lenne olyan helyet nézni, ahol homokos tengerpart van. Sztem Olaszország (pl. Bibione), vagy Görögország lenne megfelelő. Horvátországban többnyire köves a tengerpart, és viszonylag gyorsan mélyül - de biztos vannak kialakítva homokos partok ott is, már régen voltam (nekem nem jött be Horvátország).
2014. márc. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Horvátországban vannak homokos partszakaszok. Elsősorban Dalmáciát ajánlom Neked!Homokos partszakasz van például Omisban, Splitben "Árban kedvezőbb"-mit jelent számodra?
2014. márc. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bulgáriában szinte mindenhol homokos a part. Bár nem a legszebb, de olcsó. Olaszországban az adriai részen vannak homokos partszakaszok.
2014. márc. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!