Kezdőoldal » Utazás » Európa » Tudnátok ajánlani szép,...

Tudnátok ajánlani szép, homokos de olcsó tengerpartot ajánlani illetve hol találok olcsón tengerparti szállásokat?

Figyelt kérdés
Nem valami drága luxus hotelt szeretnék foglalni hanem valami szép szerény kis apartman 3 fő számára 7 éjszakára.

2014. márc. 2. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem próbálkozz Horvátországgal, esetleg Montenegroval. Montenegro még olcsó, sajnos Horvátország már kevsébé, viszont lehet szerencséd :D

Horvátország esetén szívesen tudok segíteni, pontosabban Splitben.

Viszont javaslom, hogy nézegesd a következő honlapokat:

www.booking.com

www.hellotourist.net

www.montenegro-traveler.com

www.utazas-nyaralas.info

2014. márc. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Horvátország azon belül Omis. Én ott voltam és tudom ajánlani.:) Nem is volt annyira drága.
2014. márc. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gran Canaria déli része, pl Maspalomas. Nem drágább mint pl Horvátország.
2014. márc. 3. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Görögországba is nagyon jó áron el lehet jutni. Sok az új, szép apartman, és sztem nagyon olcsók. A Grand tours honlapját nézzétek meg.
2014. márc. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Bulgária az egyik legolcsóbb az európai tengerpartok közül, viszont kevésbé szép. Esetleg még Costa Brava (Spanyolország)
2014. márc. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a homok és az olcsóság, de valóban jó ár/érték arányban érdekel, akkor Bulgáriában nézz szét.
2014. márc. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Görögország: Sarti, Nei Pori...olcsók, de szépek. Sartin csak apartmanok vannak (nincsenek 5*-os hotelek), aranyos kis üdülőfalu.
2014. márc. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!