Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hova utazzak a hosszú hétvégén...

Hova utazzak a hosszú hétvégén egyedül? Ajánlotok valami olcsó, de szép helyet? (Egyedül hogy lehet olcsón megúszni az utat, főleg a szobaárak miatt kérdezem)?

Figyelt kérdés
2012. júl. 23. 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kijevet ajánlanám. Ha odamész, akkor használd a az ukrán belföldi hálókocsis vonatokat, és máris le van tudva a szállás problémája, és valami igazán szép és különleges várost láthatsz, ráadásul olcsón.
2012. júl. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ez nem rossz ötlet. bár nem pont kelet jutott eszembe először
2012. júl. 23. 15:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Horvátország: Split
2012. júl. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nincs kocsink.
2012. júl. 23. 16:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Senkienk sem kelet jut eszébe először, pont ezért éri meg oda menni, hiszen ott valami olyat látnát, amit még valószínűleg egy ismerősöd se. Kijev nagyon szép város, akár egy hetet is simán el lehet ott lenni, de ha csak egy napod van, a lényeget annyi idő alatt is meg lehet nézni.
2012. júl. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én például Augusztusban utazom egyedül Prágába egy hosszú hétvégére.

Prága tök jó hely.

2012. júl. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! utánanézek, igazából jöhet ez is. én néztem még Milánót, de nagyon drága a szállás :( nem éri meg kifizetni a repjegyet meg a szállást 2-3 napra szerintem. lehet elmegyek akkor Prágába, Kijevbe, még Pozsonyban sem voltam. Köszönöm szépen!
2012. júl. 24. 08:16
 8/8 anonim ***** válasza:
uticel.hupont.hu
2013. aug. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!