Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hol találok Rómában OLCSÓ de...

Hol találok Rómában OLCSÓ de kultúrált szálláshelyet?

Figyelt kérdés
Nem érdekel a luxus, mert hotelban úgy is csak aludni megyünk vissza, és nem is akarok sokat rákölteni, csak legyen közel, legyen szép, tiszt, normális, ahova jól esik majd hazamenni a pár nap alatt. NÉzegettem, de ilyen 30-40-50 ezer ft/éjszaka/fő..hát z nekünk írtó drága.
2009. dec. 15. 22:39
 1/6 anonim válasza:

Hotel Manzoni. KB 10percre van a termini-tol (kozponti àllomàs) kb 15perc a colosseum is -mindez gyalog!

en màsfel evig jartam ki melozni romàba,es szinte mindig ott szàlltam meg! nem draga(de most àrat nem tudok irni,mert ennek màr vagy 3éve) tiszta(mindennap takaritjak a szobàt,agynemut huznak,a személyzet viszonylag kedves es ha akarod,reggelit is kaphatsz!! szerintem nézz utana a neten! remélem segitettem!! :))

kellemes idotoltest,én imàdtam Romàt!

2009. dec. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2009. dec. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

jujj nagyon szépen köszönöm.

Én is imádom, egyszer már voltam, és muszáj visszamennem.:$ :)

Akkor ismerősnál aludtam, csak ő most jön haza..így szállást kell keressek.

Köszönöm szépen!!:)

2009. dec. 16. 09:59
 4/6 anonim ***** válasza:
sok helyen voltam már ott, de ez jött be a legjobban: freedomtraveler
2009. dec. 17. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szia.van egy keresztény panzió.Magyar apácák a "szobalányok".Szinte vicces 3000ftot fizettünk éjszakánként.
2009. dec. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszol. Ez az apácás az amit az előtted szóló belinkelt???

És merre van? Cím esetleg:/ ?

Telefonon foglaltál szállást? Vagy írtál neki mailt, vagy levelet?

ÉS kultúrált volt?Olyan középkoros kolostoros:D vagy modern whoopi goldberges apácák??:D

2009. dec. 28. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!