Kezdőoldal » Utazás » Európa » Holnap elutazom Angliába!...

Holnap elutazom Angliába! Valakinek pakoló ötletek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Hát ugyebár holnap elutazom egy hétre a szüleim nélkül Angliába. Milyen ruhákat csomagoljak? Mert mostanában hideg volt ,de ma néztem és ilyen 15-17 fok van ,szóval milyen kabátot vigyek ,mert ilyen átmeneti kabátot m nem nagyon van ,csak egy ballonkabát+téli ,de az viszont elég meleg lenne. Az tudom ,hogy kényelmes legyen és mindenképp vigyek esőkabátot. de egyéb ötletek? Nem nagyon utazok így el ,szóval ezért kérem a segítségeteket :)

#ruha #pakolás #Anglia.utazás
2014. márc. 29. 12:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Télit ne vigyél. Esőkabát hasznos, kis helyen elfér. Pakolj, amennyi belefér a súlyba. Ha valami nagyon kell, Angliában olcsón vehetsz ruhát.
2014. márc. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tegnap 5 után kezdett esni kicsit, ma úgy néz ki, egész nap sutni fog. Most nézem, egyedul hétfore meg péntekre ír esot. Én úgy megyek ki az utcára (Londonban élek), hogy egy pulcsi, rá meg egy vékony kabát. Nagyon vastag kabátot ne hozz, mert csak beleizzadsz.
2014. márc. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!