Kezdőoldal » Utazás » Európa » Írországban drágák a ruhák?...

Írországban drágák a ruhák? Vannak turik? Hosszabb időre megyek, és nem tudom, hogy inkább fizessek még egy 10est plusz poggyászra, vagy ebből a pénzből inkább kint vegyek valamit, amire szükségem van még.

Figyelt kérdés

2014. márc. 30. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
10 ezer forint az most 26 font. 26 fontért mondjuk tudsz venni 1 felsőt, 1 nadrágot, egy alsóneműt, zoknit, és olcsó neve sincs cipőt. De mindenből csak egyet.. Szóval 26 fontért egy bőröndnyi ruhát tuti nem veszel kint. Olcsó a ruha, de azért nem ennyire..
2014. márc. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából szerintem max pár felsőt vennék, mert szerintem azért beleférek valamennyire, csak hát ezt is meg azt is viszek mellé, meg cipőket stb. Viszont nem tudom, hogy megérné e innen cipelni. Emellett itthon is megvennék a vitt cuccokból valamennyit.
2014. márc. 30. 19:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Első! Írországban euró van, nem font!
2014. márc. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

első vagyok

Akkor euró van.. és?? Mondjuk nem 26 font hanem 28 euró. A lényeg ugyanaz. Amúgy meg, angol fonttal is lehet fizetni, ahogy Angliában lehet euróval fizetni.

2014. márc. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én itt élek.


Vannak turik, de nagy átlagban nagyon putrik. Egy-két jó darabot lehet kicsipegetni, ha épp mázlid van, de a legtöbb cucc nagyis, kilencvenes évek, és a kínálat alig változik. 3-6 euró a ruhák darbára, általában valami adománygyűjtés címe alatt működnek, és nagyrészt a lengyel és egyéb keleteurópai népek járnka oda.

Turiból télikabátot érdemes venni, azok boltban drágák.



Ennyiért már a Pennysben (Primark helyi neve) vagy a Dunnesben is ki lehet fogni leértékelve valamit, igaz az se éli túl az évet, de legalább normálisan néz ki. Egy ideig.

Ebben a két boltban olyan 5 eurótól vannak farmerok, 1-3 euróból pólók, bugyik, 5-6 ból sálak, 8ból pulcsik, 1-6 ból kiegészítők...


Szerintem egy táska ruhából és innen kiegészítve fel lehet öltözni.

2014. márc. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!