Kezdőoldal » Utazás » Európa » Észtország vagy Lengyelország?

Fazék012 kérdése:

Észtország vagy Lengyelország?

Figyelt kérdés
Adódott a suliban egy lehetőség, miszerint lehet menni Észországba vagy Lengyelországba. Szerintetek melyiket válasszam?

2014. ápr. 3. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Az attól függ mik a szempontjaid és hogy sima kirándulásról van-e szó vagy esetleg egy fél-egyéves egyetemi programról. Turisztikailag sztem jobban megéri Tallin, hiszen messzebb van mint Lengyelország és Szentpétervár meg Helsinki is közel vannak onnan. Ha egyetemről lenne szó akkor viszont Lengyelország praktikusabb választásnak tűnik.
2014. ápr. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Igazából ez egy iskolák közötti program és 1 hétig utaznánk el. Szerintem Észtországba fogok menni mivel nem hinném, hogy oda máskor is elfogok menni az életben. Meg azt is hallottam, hogy Lengyelország sokban hasonlít Magyarországra.
2014. ápr. 4. 17:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobban megéri Észtországba menni, mert Lengyelországba egyszerűbben ki tudsz menni máskor is.
2014. ápr. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez így elég jó érv. Én pld középiskolásként Dániában voltam csereprogram keretében, azóta se jártam arrafelé, Észtországban meg sose. Sajnos.
2014. ápr. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tallinn gyönyörű város! Van kikötője, tengerpartja is, ha érdekelnek a hajók oda menj!
2014. ápr. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszát ment a +! Május elején megyünk is Észtországba. :)
2014. ápr. 7. 06:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!