Kezdőoldal » Utazás » Európa » Érdemes most Dániában munkát...

Érdemes most Dániában munkát vállalni?

Figyelt kérdés
Eléggé leegyszerűsített kérdés, mindenki válaszoljon a saját szempontjából!
2009. dec. 20. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Érdemesnek érdemes, más kérdés, hogy kapsz-e.
2009. dec. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem, ha nem beszélsz dánul és nincs jó szakma vagy diploma a kezedben! Most még ott is válság van, a dánok is örülnek ha van munkájuk! Vannak kint ismerőseim, a srác 150 helyre adta be a jelentkezését, vissza sem hívták! És ő dán! Szóval nagyon nehéz, és nagy tőke kell elindulni mert az árak nagyon magasak! Te szeretnél menni? Egyedül? Mit szeretnél csinálni?
2009. dec. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A nyelv nélkül nincs esély. Aztán ha véletlenül szernecséd van és találsz, akkor istenien megéri, mivel nagyon jól fizetnek. De most jelenleg nem nagyon lehet találni
2009. dec. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%

Nagyon magasak a szakmunkásbérek (6-7 ezer Ft órabér), csak hát ahhoz állást is kell találni, az meg nincs.


Dánia egyébként egy kis ország, már régen megtelt lengyel, román stb. munkavállalókkal.

2009. dec. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%
2. vagyok. Ne felejtsük el, hogy ebből a pénzből ott kell megélni! Ahogy leírtam már, nagyon nehéz! Ha ő sem tnaál ottani végzettséggel és anyanyelvi szintű dánnal, jó angollal akkor szerintem te sem nagyon fogsz! De persze takarítani bárhol lehet :D
2009. dec. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%
En takaritok napi 5 orat es 110 koronas oraberben vagyok,siman meg lehet elni es felre rakni ebbol a penzbol,a kaja annyiba kerul kb,mint otthon.En egy honap alatt talaltam munkat,ugyhogy az hulyeseg,hogy a danoknak sincs munkajuk.Lenne,ha akarnanak dolgozni,de szarul dolgoznak hozzank kepest.
2010. nov. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, ha van munkád, minimálbérből is dalolva megélsz. DE, ha nem találsz, vagy hosszabb időre kint maradsz amíg keresel, addig a gatyád is rámegy. Én pincérkedem, és mosogatok, közben pedig fejlesztem a nyelvet ahogy csak tudom. Diákként jöttem ki, és hihetetlen mázli, hogy munkát kaptam, ráadásul ilyet.
2011. júl. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!