Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvátországba szeretnék...

Horvátországba szeretnék menni nyaralni, méghozzá Nin városába. Véleményeket szeretnék kérni. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Kinéztem 1 jó kis apartmant. Arra lennék kíváncsi, hogy aki volt már ott mi a vélemény.

Mit érdemes megnézni, hol van a legszebb strand. stb.

Előre is köszönöm.



2014. ápr. 10. 18:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Gondolom, hogy olcsó az apartman, azért tetszett meg.

Az ár viszont arányban van azzal, amit nyújt a környezet.

(Itt nem sokat nyújt!)


Miért nem kerestek valami szebb helyet?

2014. ápr. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz ? Melyik részre ?
2014. ápr. 11. 07:07
 3/9 anonim ***** válasza:

Gondolom, hogy nem jártál még H.országban, és azért választottad az első olcsó apartmant ami megtetszett.

Sajnos ez a környék, rendkívül igénytelen...

(pl. még iható ivóvíz sincsen ott, csak ha veszel a boltban.)

Érdemes lenne kicsit délebbre menni, mert összehasonlíthatatlanul szebb helyek vannak.


Ha írnál konkrétumokat, könnyebben lehetne segíteni.

Pl. Mikor mennétek? Hányan? Mennyi pénzt szántok rá fejenként? Elő- fő-, vagy utószezonban?

2014. ápr. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hm. értem.

Hát július 13.án szeretnék indulni július 20-ig. általában így vannak ott a turnusok tudomásom szerint.. Bár nem muszáj ebbe az adott időbe, 1-2 nap eltérés lehetséges még.

4 en mennénk 4 felnőtt. és összesen az apartmanra max 180 ezer ft-ot költenénk. Ha kevesebb az nem baj. :) Lényeg, hogy közel legyen a strand. és szép legyen :)

Ha tudnál segíteni annak nagyon örülnék. :)

2014. ápr. 13. 21:13
 5/9 A kérdező kommentje:

Most néztem 1 másik apartmant Rogoznica-n belül Ražanj-ban.

Erről van valami vélemény ? :)

Vagy te már voltál ? és Tudsz ajánlani valami jó kis helyet ? :)

2014. ápr. 13. 21:20
 6/9 anonim ***** válasza:
Razanjba ne (szerintem). Nagyon kicsi falu egy kis félszigeten. Semmi nincs ott pár házon kívül. A tengerpartja sem nagy valami, több helyen vagy magas beton van, vagy nagy és még nagyobb kövek leszórva. A táj szép, de annyi.
2014. ápr. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Akkor valamit tudnátok ajánlani ?

Már teljesen tanácstalan vagyok. :D

2014. ápr. 14. 15:14
 8/9 anonim ***** válasza:

Az előző válaszoló jól írta, csak pár házból álló település, és távol van mindentől.

(Amúgy Rogoznica szebbik fele, pedig pont az öböl túloldalán van.)


Az általad említett időpont már szezon, és sajnos Horvátország megdrágult az utóbbi időben. Az "olcsóbb" tengerparti apartmanok már le vannak foglalva ilyenkorra. Olcsó és nívós apartmant, csak a tengerparttól távolodva lehet találni. (Minél messzebb van, annál olcsóbb.)

Illetve lenne egy másik lehetőség is, ha utószezonban mennétek.

Akkor van olcsó is és tengerparti is.

Mi is ilyenbe járunk és mi is utószezonban.

(Ha kell az elérhetősége, privátban megadhatom.)

2014. ápr. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Rab, Pag, Mali Losinj, Biograd, Vodice, Murter, Rogoznica és Isztrián is vannak szép helyek.
2014. ápr. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!