Kezdőoldal » Utazás » Európa » Görögországba szeretnénk...

Görögországba szeretnénk utazni. Hova érdemes menni? (szállás, város, stb)

Figyelt kérdés
Olyan helyere szeretnénk menni, ahol sok szép kagylót lehet gyűjteni, és örülnénk, ha a szállás közel lenne a parthoz. Illetve érdekelne, hogy kb mennyibe kerül egy ilyen utazás (10 napra mennénk. Repülővel vagy busszal utazzunk? (árban melyik mennyi?) Június legelején mennénk.

2014. ápr. 13. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Busszal, az olcsóbb, legalábbis ha nem szigetre mentek. A szállás+utazás 50 000 Ft, az ott lét ember függő. Mi főztünk, a hozzávalókat vettük meg csak, illetve gyros-t ettünk néha. Persze voltak plusz költségeink, elmentünk qvad-ozni, motorozni, stb., de ez természetes egy nyaralás során.

Ja persze, ki ne hagyjam, hogy hova mentünk :D Paralia ( 4# voltunk ), 1-szer voltunk a Caravel apartmanban ( [link] ) , 3-szor a mellette levő Billy's apartmanban ( [link] ), mind a 4-szer a Grandtours-al. Jövőre megint oda megyünk, valami fantasztikus volt ( a kagylókat nem tudom, hogy mennyi van, legutóbb 2 éve voltunk, akkor még voltak ).

2014. ápr. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A SZIGETEK KÖZÜL KRÉTÁT JAVASOLOM, TERMÉSZETESEN REPÜLŐVEL. :) JÚNIUS ELEJÉN GARANTÁLT A JÓIDŐŐ, MÍG ÉSZAKABBRA NEM BIZTOS. KAGYLÓ UGYAN NINCS, DE A SZÍVÁRVÁNY MINDEN SZÍNÉBEN POMPÁZÓ HALAKAT EGY KENYÉRDARABKÁVAL ODACSAlOGATHATOD A FÜRDŐZŐK KÖZÉ. KISRÁKOK IS SZALADGÁLNAK. GYÖNGYŐRŰ A VÍZ. ÉN CSAK AJÁNLANI TUDOM, HA KELL, SZÍVESEN SEGÍTEK A DÖNTÉSBEN.
2014. ápr. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 yakumo18 ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Mi tavaly voltunk Paralian. 10 napos buszos út. 100.000.- volt 4 főnek ( szállás,utazás )

Szept. 2.-án indultunk.

Viszonylag közel volt nekünk. Szeged-Paralia 900km.

Lehet találni kagylót, de igazán szépeket csak a reggeli órákban. Ha későn mész akkor elkapkodják :)

Szállások átlagban mind közel vannak a parthoz.


Idén Tolo-ba megyünk.Ugyan úgy 10 napos buszos. 145.000.- 4 főnek (szállás,utazás)

Augusztus 25.-én indulunk.

Ez kicsit messzebb lesz, Szeged-Tolo 1500km

Itt gazdagabb az elő világ. Görögösebb jellegű kis halászfalu.


Nekünk az Apollon Travel vált be. Jó buszaik,és sofőrjeik vannak. 3 óránként van pihi. De ha valaki nagyon rosszul van akkor kérésre megállnak. WC-t kis dologra lehet használni bármikor.


[link]


De még annyi szép hely van ezeken kívül. Sarti,Lefkada,Thassos,Parga...és még sorolhatnám :D


Remélem tudtam valamit segíteni.


Szép Napot Mindenkinek !!

2014. ápr. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szabó Sándor Zsolt ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Én Nei Poriban sok kagylót gyűjtöttem már. Három cipős dobozzal. :)


Egész nap lehet szedegetni zsákszámra...


Ezt a filmet készítettem a helyről:


https://www.youtube.com/watch?v=uZcU0gicwKo

2014. jún. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!