Kezdőoldal » Utazás » Európa » Kaptam egy repülőjegyet...

M-né Erika kérdése:

Kaptam egy repülőjegyet Brüsszelbe ajándékba. Hogy jutok közvetlenül a reptérről, Brüsszelbe, mennyiért? . Átszállni sehol nem akarok. Hol tudok jegyet venni?

Figyelt kérdés
Milyen árak vannak a magyarhoz képest? Csoki, ruhanemű árai érdekelnének.Térképet /egyszerűt,de amint a tömegközlekedés /busz,villamos /számai rajta vannak?Itt Magyarországon tudok-e jegyet venni ?
2014. ápr. 14. 08:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha olcsón szeretnél bejutni, [link]

5 eurós jegyeik is vannak, ha ügyes vagy. Időben kell megvenni a neten.


Közösségi közlekedésről infók itt

[link]

2014. ápr. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csoki természetesen nem olcsó, vannak híres belga márkájú csokoládék és kézműves csokiboltok, ott horror áron árulják, de ha bemesz egy hipermarketbe ott sokkal olcsóbban megkapod előre csomagoltan.

Ruhák eseteben ugyanazok a márkák megtalálhatók itt is, mint Mo-on, ugyanazon az áron ( pl zara, bershka, h&m stb) de vannak kevesbe ismert markaboltok is, azok elég drágák. Vannak designer's outletek nagyobb világmárkákkal (pl guess, TH, Ck, stb) az árak ott nem rosszak, de szerintem a kínálat elég szar, legalább is én szép ruhát meg nem találtam ott, de biztos van aki talál.

2014. ápr. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha csak fél napra mész és nem alszol ott, akkor felesleges tömegközlekedni, a Midi-től egy laza félórás séta a főtér és környéke.
2014. ápr. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!