Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szlovák állampolgárként...

Szlovák állampolgárként érdemes kiköltöznöm az Egyesült Királyságba?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy az angol munkapiac telített, és hogy a magyarokra már kb. úgy tekintenek, mint amerikaiak a mexikóiakra, viszont egyre több ismerősömtől hallom, hogy fővároson kívül kisvárosokban azért még lehet munkát találni (vagy akár Skóciában). Végzettségemet tekintve csak kommunikációs érettségim van, viszont nyelvtudással nincs gondom, erős társalgási szint megvan. (Éltem kint huzamosabb ideig Amerikában.)

2014. ápr. 26. 13:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez a telített munkaerő piac nem tudom honnan jött. Ja és kevered a magyart a lengyellel. Itt sokan azt sem tudják, hogy hol van Magyarország. A lengyeleket néha már én is unom. Egyébként a főnököm kifejezetten szereti a magyar munkaerőt. A nyelv az jó dolog, meg mondjuk, ha kinn voltál, akkor talán előző munkából van ajánlóleveled, ami itt fontos. Az, hogy szlovák vagy, vagy magyar, az nem oszt nem szoroz.
2014. ápr. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Munkáltatók szeretik a magyarokat, csak a többiek nem, állítólag azért mert sok a bevándorló Magyarországról (is).

Amúgy tényleg azt hallottam h már telítve van a piac, de ha tévestem akkor az jó :)

Köszönöm a választ.

2014. ápr. 26. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!