Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen minimális anyagi...

Milyen minimális anyagi háttérrel érdemes kiköltözni Londonba ( ha már van munkahely / ha még nincs )?

Figyelt kérdés

Webfejlesztőként tervezem, hogy idén nyár végén Londonba költözöm. Még nem jártam utána mélységében, hogy milyen dolgokra kell majd figyelnem, még csak a pénz spórolás, ahol tartok. Kint a fizetés gyakran hetente van, ugye?


A kérdésem az volna, ha már úgy utazok ki, hogy vár az új állás, milyen minimum összeggel érdemes elindulnom?


Ha még nincs kint munkahely, de beszélem a nyelvet, milyen eséllyel, és mennyi időn belül találhatok munkát?


köszi!



2014. márc. 12. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:

munkahely esetén: 1200-1500 font már elég.


munkahely nélkül: 3000 font a nagyon minimum.


"de beszélem a nyelvet, milyen eséllyel, és mennyi időn belül találhatok munkát? "


szerencse kérdése is. nekem, hasonló munkakörben 3 hét alatt sikerült szakmai állást szereznem. vannak magyar ismerőseim, van aki 1 hónap, van aki 2, de olyan is, aki 2 hét alatt. szakmai melót hosszabb idő alatt találsz, mint mondjuk mosogatást. fizetés havonta. minimálbéres melóknál van heti bér. ha jók a referenciáid, aránylag hamar el lehet helyezkedni.

2014. márc. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Beszélem, nem felső fokon, de szakzsargon és általános kommunikáció nem probléma.


Egy zürichi ismerősöm szerint 200k is elégséges tud már lenni, nekem az kissé kevésnek tűnt.


Esetleg ha megírnád privátban, hol érdemes kinti munkákat nézni, leköteleznél! :)

2014. márc. 12. 16:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ha nagyon biztosra akarsz menni, akkor hozzál 3ezret, de szerintem ha csak a fele van meg, az se baj.
2014. márc. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!