Kezdőoldal » Utazás » Európa » Vihetek magammal étel alapanya...

Vihetek magammal étel alapanyagokat pár hetes londoni kiutazásra?

Figyelt kérdés

Ilyenek, mint például üveges és konzerves kaják, hungarikumnak számító kaják, kolbi, ilyesmi. Átengedik ezt a poggyász részeként?


Köszi! :)



2014. máj. 6. 09:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

feladandó csomagba beteheted, de én nem tennék üveges dolgokat, mert köztudott, hogy a csomagokat nem kímélik, és úgy dobálják ahogy éppen akarják.

A másik, hogy pár hétre eleve nem vinnék konzerves dolgokat, sőt még kolbászt sem, mert Londonban minden kapható. Vannak itt kint is finom konzervek, érdemes megkóstolni. Ha magyar kolbászt vagy kaját akarsz akkor menj el egy magyarok boltjába. Mindent megkapsz, még a turó rudit is.

2014. máj. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igy van, ahogy az elso leirta.

Es nem dragabb itt a kaja, mint otthon. Sot, van, ami olcsobb.

2014. máj. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Nincs is rosszabb, mint az a magyar turista, aki otthonról viszi a kaját a nyaralásra. UTÁLOM
2014. máj. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ki mondott ilyet utolsó? Mire fel ez a tah ó stílus? Le se tagadhatnád hogy egy balf--sz, károgó magyar vagy.


Nem vagyok zalaifevágottszendvicses, se turista, és nem MO-n lakom már én se, jó ideje. Egy ismerősöm látogatom meg, aki már 20 éve él kint, ha érdekel ( ne érdekeljen, nem ez a kérdés ).


Nem tudtam, hogy van Londonban ilyen jellegű boltok.

2014. máj. 6. 14:05
 5/8 anonim ***** válasza:

első vagyok..


Igen, van Londonban több magyarok boltja. Ott tudsz venni dolgokat. De vannak lengyel boltok is, ott is akadnak jó termékek. Néha a tescoban árulnak magyar kolbászt..

2014. máj. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha nem ragaszkodsz ahhoz, h autentikus magyar legyen, akkor a lengyel boltot ajanlom. Tapasztalataim szerint olcsobb es ugyan olyan minosegu cuccok vannak.

Merre jossz Londonba? Melyik resz?

2014. máj. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én csak egy magyar boltról tudok a Sewardston road-on, amiben csak magyar áruk vannak. Ezért a választék a 80-as éveket idézi, hiszen egy mai magyar boltban nem csak magyar cuccok vannak. Egyébként a kaja a boltban tényleg nem túl vészes,més van minden. Nekem a mák volt kicsit nehéz, mert azt kevés helyen árulják, meg a vaniliás cukor, de ez is volt. Igaz, csak a Fortnum & Mason-ben, és az eladó igen meglepődött, amikor megmutattam neki a polcon, hogy ez az, amit keresek.
2014. máj. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Persze!! Lehet kivinni. Én is vittem. A lengyel és a magyar boltokon kívül még a románt is tudom ajánlani, szinte csak magyar termékek kaphatóak! Londonban is van ilyen bolt.
2014. máj. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!