Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha eus országba akarok repülőv...

Ha eus országba akarok repülővel utazni, akkor elég a személyi igazolvány vagy mindenképpen útlevél kell?

Figyelt kérdés

2014. máj. 7. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:
elég
2014. máj. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
10 év EU tagság után már ideje lenne végre felfogni, hogy ELÉG A SZEMÉLYI!
2014. máj. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Felfogtam én már tíz évvel ezelőtt, csak még soha nem repültem, nem tudtam, hogy repülésnél esetleg nincsenek-e különleges szabályok erre vonatkozóan, mert egyéb téren van néhány.
2014. máj. 7. 11:52
 4/6 anonim ***** válasza:
38%

Azért tényleg szomorú, hogy tíz év után is kérdés ez még. :-(


Ha közúton elég a személyi akkor légi úton miért ne lenne elég? Milyen kifacsart logika szerint gondolhattál ilyet? Tényleg érdekelne.

2014. máj. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az alapján a logika alapján, hogy közúton bármit magaddal vihetsz korlátlan mennyiségben (cigit, alkoholt, késeket, gyógyszert, stb.), repülőn meg úgy tudom, nagyon komolyan be van határolva, hogy mi lehet a bőröndödben és mi a kézipoggyászodban.

Hát ezért gondoltam, hogy esetleg a személyi/útlevél dolog is komolyabban van szabályozva.

2014. máj. 7. 12:57
 6/6 anonim ***** válasza:
57%

"közúton bármit magaddal vihetsz korlátlan mennyiségben"


ezt nem tudom honnan vetted de nincs igy

2014. máj. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!