Kezdőoldal » Utazás » Európa » 2 fő hogyan juthatna ki...

2 fő hogyan juthatna ki augusztus 9-dikén Bergamoba a legolcsóbban?

Figyelt kérdés
Ilyen utazásnál lehet igénybe venni diák kedvezményt? Ketten mennénk, úgy hogy 18-adikán jönnénk vissza. A szállás megoldott, tehát csak a kijutás kérdéses.

2014. máj. 13. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:

wizzair kb 20e ft oda vissza / fő

diákkedvezmény 2900ft ha regisztrálsz rá


ha lesz valami akció akkor ennek akár a feléért is ki tudsz menni

2014. máj. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A Wizzair Bp-ről nem Bergamoba megy, hanem a Malpensara, onnan persze el lehet jutni Bergamoba, de annak is lesz plussz költsége.


Közvetlenül egyedül a Ryanair megy, ami 30.500,- Ft/fő most erre az időpontra, de szerintem augusztusra még korai jegyet venni, jó eséllyel lesz az még olcsóbb is.


Ez a repülős megoldás, a busz, vonat nem tudom mennyibe kerülne.

2014. máj. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én megnéztem a WizzAIR-en Budapest Milano-t, ami tökéletesen megfelelne és úgy 2 főre, erre a dátumra, oda-vissza 45000 Ft.
2014. máj. 13. 18:43
 4/7 anonim ***** válasza:

Azért ha elfogadsz egy tanácsot, ne vedd még meg.


A fapados repülőjegy nem egy cipő, hogy megtetszik, fölpróbálom és viszem is. Bármi áron.


A fapados repülőjegy egy olyan cipő inkább, amit nézegetni kell, aztán felpróbálni, aztán másnap is próbálgatni, és ettől jobb lesz: Például ha többször megnézed a jegyárakat, rá fogsz jönni, hogy ezek rendesen változnak. Lélegeznek.


Hogy mondjak egy konkrét példát, tavaly aug elejére épp bergamóba nekünk 4 - 4 ezer forintba került a legolcsóbb jegy. Tudom, az idei év kicsit más lesz, de kb 8.000 Ft/fő/út árért elég jó eséllyel el fogsz tudni menni, ha kellő kitartásod van.


Ha nem Bergamoba, akkor Malpensára, de ha sokat császkáltok ott, akkor még a vonatjegy sem lesz tétel, lévén úgyis vesztek bérletet.

2014. máj. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És azt esetleg megkérdezhetem, hogy utazás előtt mennyi idővel foglaltad le a jegyet? Mert akkor lenne egy kis viszonyítási alapom, hogy mikor érdemes megvenni. A bérlet amit említettél mennyibe kerül kint? Meg egyáltalán mire értetted, busz/vonat, távolsági/helyi?
2014. máj. 13. 19:32
 6/7 anonim ***** válasza:

io viaggio lombardia - keress rá.

Árak: giorno= nap


1 giorno: 15,45 €

2 giorni: 25,70 €

3 giorni: 30,85 €

7 giorni: 41,10 €



Abból sose indulj ki, hogy mennyi volt egy/két éve valami,mert most nem úgy lesz.


Nézni kell, figyeld folyamatában a június, júliusi árakat, és lesz róla érzésed, hogy az árazók kb miben gondolkodnak.

Ha jobban megnézed, júli legvégéig vannak 6000 forintos jegyek, lesznek ilyenek augusztusra is, csak várjál vele.

És figyeld naponta többször!

2014. máj. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem pont a kérdésre válaszolok, kb minden hasznosat leírtak előttem.

Az Io viaggio Lombardia-t említette az utolsó válaszoló.

Jó dolog, ha sokat utaztok megéri, viszont arra figyeljetek, hogy hiába pl 1 napos a jegy vagy 2 napos ez nem azt jelenti, hogy 24 vagy 48 óráig érvényes a megvételtől, hanem azt, hogy ha 1 naposat veszel este 5-kor az aznap ÉJFÉLIG érvényes!!

Decemberben jártam pont rosszul ezzel, szerencsére nem büntetett meg a kalauz, biztosan látta rajtam, hogy tényleg nem tudtam, hogy nem 24 órás az egy napos jegy.

Csomagmegőrző is Bergamoban ugyan ilyen elvvel működik. Délután beteszed másnap reggel jönnél érte, akkor hiába nem volt bent a csomagod csak 14 órát, 2 napot kell fizetned érte.

Erre szerintem ügyeljetek, ha 1 napra (giorno) szól, nem 24 órára.

2014. máj. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!