Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyiből jönne ki legolcsóbba...

Mennyiből jönne ki legolcsóbban elmenni júniusban Angliába a Tank fesztiválra?

Figyelt kérdés
A belépő 10 000 Ft körül van, ennyit tudok csak. Szeretnék kijutni rá, érdekel, hogy megéri-e gyűjtenem rá, vagy olyan drága, hogy úgysem jutok ki :D

2014. ápr. 11. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez a tank fesztivál Anglia melyik városában van?

Mert én voltam tankmúzeumban, de ez elég messze van Londontól. Egész pontosan Dorsettől 11 mérföldnyire van. Olyan 200 km a távolság.

2014. ápr. 12. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Pontosíthatnád a kérdésedet. Elmesélhetnéd, kb honnan indulnál. (NEm mindegy, hogy keleten laksz, vagy nyugaton, el tudsz menni Bécsig/Pozsonyig, vagy Kassa az ideális).

Nem mindegy, hajélanód vagy-e repülőre szállni, vagy csak a buszt tartod üdvözítőnek.

Nem mindegy, HOL VAN az az adott esemény. Nem mindegy, mikor. És hogy te kb mennyire vagy rugalams indulást, érkezést illetően.

2014. ápr. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Bovingtonban a Tank Museumról van szó. Szolnokról indulnék. Nem riaszt el a repülőn utazás, ha az olcsóbb akkor azzal mennék.

[link]

Június 28-29. az időpont. Bármikor tudok indulni, nyilván úgy, hogy olcsóbb legyen.

2014. ápr. 12. 17:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha Budapestről indulsz Ryanair géppel, akkor a repjegyed minimum 30 ezer ft, ez retúr. A reptérről el kell jutnod a helyszínre, ehhez a retúr vonatjegy közel 100 font, ami nagyjából 35-40 ezer forint. Ehhez jön a szállás, ami alsó hangon minimum 30-40 font körül van éjszakánként.
2014. ápr. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

első vagyok.

Igen a Dorset, Bovingtoni tankmúzeumról beszéltem én is. Mi minden évben elmegyünk oda kirándulni.

De ez Londontól kicsivel több mint 200 km-re van. Vagy autó vagy busszal tudsz odamenni, de az több órás utat jelent. A távolsági busz ki sem visz téged Bovingtonba. Így ha nincs kocsi, akkor Londonból indulnod kell Dorsetba ami csak oda majdnem 3 órás út, és Dorsetből kell másik busszal menni Bovingtonba, ami szintén 1- másfél órás utat jelent.

A tankmúzeum eléggé kieső helyen van.

Nem lesz olcsó kirándulás..

2014. ápr. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

Odafele kimennék a helyedben pénteken, Budapestről is, Pozsonból is vannak 11.000 Ft-os jegyek arra a napra a Ryanairnél.

Hazafele hétfőn van 9000 Ft-os jegy Londonból Pozsonyig (onnan busz Pestig).

De szerintem jobban járnál egy Bristoli végcéllal a londoni helyett, oda is megy a Ryanair, és olcsóbban, könnyebben jutnál le délnek.

Ezen a verzión még gondolkodnom kell picit...

2014. ápr. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor lehet, hogy még egy évig gyűjtögetnem kell rá :)
2014. ápr. 15. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!