Kezdőoldal » Utazás » Európa » Át lehet most menni Szerbián...

Át lehet most menni Szerbián az árvíz miatt?

Figyelt kérdés
Jövő hétre van befizetett utunk Görögországba, Szerbián keresztül mennénk, de amit tegnap láttam a Híradóban, az durva. Beengednek egyáltalán a határon, meg el lehet menni, vagy az utakat, autópályát is elöntötte a víz?

2014. máj. 21. 07:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt tudom hogy Montenegróba indulna vonat június közepén, de az árvízkárok miatt valószínűleg csak júliusban fog. Az autóutakat talán hamarabb helyre tudják hozni.
2014. máj. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én szerbiai vagyok, tudtommal átengednek mindenkit. Vajdaságban nincsenek árvizek, így ha jól tudom, az autópálya is tiszta, és járható. Hogy Beograd felé milyen az út, azt nem tudom, de olvastam olyan híreket, hogy az autópályán is nehéz közlekedni. Nézz valahol utána.:)
2014. máj. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!