Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mondanátok nekem városokat...

Mondanátok nekem városokat Németországban illetve Horvátországban?

Figyelt kérdés
Úgy terveztük a családdal, hogy augusztusban elmennénk egy kb. 1-2 napos külföldi utazásra. Nekem minden vágyam, hogy Németországba vagy Horvátországba (itt a tengerpartra) eljussak. Vonattal vagy busszal mennénk csak. Tudnátok nekem mondani olyan városokat, ahova érdemes menni, van mit megnézni, stb.? Berlinre gondoltam például de szívesen elfogadok ötleteket. Előre is köszönöm.

2014. máj. 24. 12:20
 1/5 anonim válasza:
Augsburg, Ulm, Stuttgart, Hannover, Koln ezek Németorszában Szép varosok csak pl képen
2014. máj. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Németország nem kifejezetten a látnivalóiról híres, de persze nagy ország lévén akad ott egy-két város amit érdemes megnézni. Drezda, Berlin kifejezetten jó. Horvátországban a tengerpart egyik jelentős városa Split, könnyű megközelíteni vonattal és a környéken vannak jó strandok.
2014. máj. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1-2 nap a tengerpartra nem elég, oda 3-4 érdemesebb, hogy tényleg kikapcsolódjatok. Németország bármelyik városa is inkább 2 nap mint 1, az odajutás időigénye (és költsége) miatt.

Splitbe az eljutás nem drága:

[link]

De Drezdába, Berlinbe és Münchenbe sem:

[link]

[link]

2014. máj. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Splitbe az eljutás vonattal nem drága, viszont minimum 4 napot szánjatok a városra és környékére, mert gyönyörű!

Split, Trogir és Brac sziget elég közel van egymáshoz.

2014. máj. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Split tényleg vonattal a legjobb. Este indulsz, alszol, reggelre érkezel. És nem drága. Viszont szánjatok rá legalább 3-4 napot. Németországot nem tudom.
2014. máj. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!