Kezdőoldal » Utazás » Európa » Schladming - Ausztria, milyen...

Schladming - Ausztria, milyen üdülés szempontjából és milyen árak szempontjából?

Figyelt kérdés
Nagy családos kiruccanást tervezgetek és érdekelne pár tudni való és érdekelne, mi, mennyire megfizethető! (első külföldi út lenne) vonattal mennénk aminek az árát még nem néztem meg, de minden érdekel ! Köszönöm a válaszokat !

2014. máj. 27. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én csak síelni voltam, Schladmingba leginkább azért szoktak menni. Ennek megfelelően sokat lehet kirándulni, vannak ülőliftek amik szerintem nyáron is mennek. Természetesen gyönyörű hely :). Az osztrákok mindenből turistalátványosságot csinálnak, de ennek meg is kérik az árát. Autó nélkül én kicsit korlátozottnak érzem a lehetőségeket, de gondolom van rá okotok hogy vonattal mentek. Van fürdő (ilyen szempontból Ausztria olyan mint Mo., mindenhol van fürdő) [link] vízesés [link] szomszéd faluban "skywalk"
2014. máj. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Link lemaradt Ramsau am Dachstein [link]
2014. máj. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én voltam már télen is, nyáron is, szép hely nagyon és Ausztria valóban nem éppen olcsó. Egyetértek az előző válaszolóval, hogy vonattal nem a legszerencsésebb, én nem hiszem, hogy elmennék úgy, mert kocsi nélkül nem lehet bebarangolni a környéket. Ha nincs kocsi, akkor inkább valami városi kirándulásban gondolkodnék, ahol van rendes tömegközlekedés. Én sem tudom mennyi a vonat, de nem tartom kizártnak, hogy szinte ugyanannyiból ki lehetne hozni egy fapados repülős városnézést.
2014. máj. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"első külföldi út lenne"


Szerintem jobban járnál egy iroda által megszervezett úttal!!

2014. máj. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!