Kezdőoldal » Utazás » Európa » Kérem ajánljon valaki szállást...

Kérem ajánljon valaki szállást Krakkó környékén? A drága hotelek kivételével. Lehetőleg saját tapasztalat alapján kérnék segitséget, tájékoztatást.

Figyelt kérdés

2014. máj. 30. 16:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Start Hotel Krakkoban, még reggelivel is elég olcsó. (9195Ft/éj két főre)


De ha megfelel hostel is akkor már van 5500 ft-ért 2 főre is szállás (Hostel Globart)(közös fürdő)

Vagy már egész kellemes hotel a Hotel Grand Felix 8400Ft 1 éj két főre.

A kettő között pedigg vagy 100 ajánlat a booking.com-on.

2014. máj. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a Novotel hotelban voltam, nem tudom mennyibe kerül egy éjszaka, mivel utazási irodával mentem, és nem volt külön feltüntetve a hotel ára. Nagyon szép, tiszta hotel, négy csillagos. A szobákban ingyen tea, kávé, internet van. Nagyok a szobák, a városközpont pedig gyalog is elérhető, habár kicsit messze van. Ha jól emlékszem medence is van a hotelben, de mi nem vittünk fürdőruhát, mivel nem számítottunk rá, így nem fürdöttünk. A reggeli svédasztal, de nem akármilyen, a leggazdagabb svédasztalos reggeli amit valaha láttam. Minden volt, nagyon gusztusos.
2014. máj. 31. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!