Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvátországba az autópályán...

Verde kérdése:

Horvátországba az autópályán mikor érdemes menni?

Figyelt kérdés
Július közepén mennénk turnusváltásos napon (szombat), mikor lehet számítani viszonylag legkisebb forgalomra, éjszaka, hajnal, délelőtt, délután? Letenyénél lépnénk be a pályára.

2014. jún. 1. 11:09
 1/10 anonim ***** válasza:

szombaton már hajnalban erős a forgalom és este csökken, de azért lehet haladni,

ha lemész a pályáról és főúton kell menni sokat a célig (pl. pula) az tuti be fog állni, de ez teljesen alap, legyen nálatok innivaló, aztán majd odaértek

2014. jún. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Sajnos a szombat a lehető legrosszabb, mindegy mikor indulsz, úgyis megszívod. Nem is az autopályán van a gond, hanem amikor véget ér.

Tavaly nekünk az utolsó 60 km időben annyi volt mint az összes többi.

Borzalom volt, mi akkor azt mondtuk, hogy soha többet szombaton.

Ha mégis marad a szombat szerintem indulj el péntek este.

2014. jún. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Gondoltam, hogy szombat a leggázabb, ezért is érdeklődtem, hogy azon belül mikor viszonylag legkisebb a forgalom. Arra is gondoltam, hogy megyünk pénteken, végig pályán, és 1 napot sátorozunk egy kempingben, utána hotel, ez rossz ötlet? Opatija-ig mennénk, valaki tud a környéken kempinget?
2014. jún. 1. 11:37
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

menjetek éjjel, kb úgy, hogy reggel 6 körül érjetek oda

be lehet próbálkozni a szállodában, hogy hátha üres a szobátok, ha az akkor oda is adják, ha nem akkor gumimatracon a parton aludjatok délig és irány a szálloda

2014. jún. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Opatija-ig végig pálya van, nagy bajotok nem lesz
2014. jún. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Akármikor mentek, úgy is dugó lesz (tapasztalat). Szépen ki kell várni a fizető kapuknál a sort, legyen a kocsiban víz.
2014. jún. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

hú ez jogos, a kapuknál halál van

akkor mégis csak éjjel menjetek és aludjatok a parton

2014. jún. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat akkor megyünk éjszaka, addig legalább alszik a gyerek, nem fárasztja le annyira a hosszú út.
2014. jún. 1. 15:25
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Még egy jótanács: Zágrábnál (Lucko) bankkártyával fizessetek (sőt, ahol lehet mindenhol), sokkal gyorsabb, és külön sor van kialakítva a bankkártyásoknak, ott mindig kevesebben vannak, és mint említettem, gyorsabban is megy.
2014. jún. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez lesz a szitu idén: szombaton megyünk, s tuti, hogy nagy lesz a forgalom. Bár előszezon van még júniusban, de szombaton erős a forgalom a tenger felé mindig.

Amúgy valószínűleg mindenki úgy kalkulál, hogy éjjel induljon a kicsi forgalom miatt, aztán pont akkor lesz dugó :)

2014. jún. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!