Kezdőoldal » Utazás » Európa » Két személynek elég ennyi pénz?

Két személynek elég ennyi pénz?

Figyelt kérdés
Costa Blancára megyünk ketten és 1000 Eurót tudunk csak magunkkal vinni. Életemben nem voltam, így lövésem sincs mi mennyibe kerül. És nem szeretnék azért hoppon maradni. Egyébként minden ki van fizetve, szállás, repjegy, ez csak a költőpénz lenne. 1 hétre megyünk. Elég lesz szerintetek?
2014. jún. 10. 11:58
 1/8 anonim válasza:
Nem ismerem ezt a helységet, de ha nagyon üdülőközpont, akkor minden drága, ha annyira nem akkor elég lesz. Majd kitapasztaljátok :)
2014. jún. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Felesleges annyi készpénzt vinnetek. Vigyél kártyát, azzal nincs gond.
2014. jún. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy a költőpénz alatt mit értesz. A szálláson van ellátás, vagy ellátás nélküli?
2014. jún. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lesz teljes ellátás. Csak ugye a környék hemzseg a szórakozóhelytől, aquapark...stbstb :) Nyilván igényektől függ. Csak fogalmam sincs, hogy milyen árban mozognak a dolgok :)
2014. jún. 10. 14:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyilván el lehet költeni bármennyi pénzt, de 1000 Euro szvsz több a kelleténél. Szerintem is vigyél inkább bankkártyát.
2014. jún. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azt neked kell látnod, mennyi pénzt szoktál elkölteni egy nyaraláson.

Vedd úgy, mintha a Balatonra mennél. Semmivel nem lesz drágább.

2014. jún. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha van ellátásotok és kajára nem kell költeni, bőven elég lesz az ezer euro.
2014. jún. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2014. jún. 11. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!