Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyi az átlag fizetése...

GeorgeJ kérdése:

Mennyi az átlag fizetése Angliába (GBP)?

Figyelt kérdés

Gondolkodok hogy Londonba költözzek és munkákat nézegetek Olyan 6-7 GBP/H már egész jó be tanítót munkát tudnának ajánlani és a munka nekem nem megterhelő heti 6 nap *12 h

Így kb. 2-2,2 ezer lenne a havi fizetésem


Ez elég lenne az átlagos megélhetéshez úgy hogy nem szűkölködök és nem kell spórolnom

(PL.:Ha mondjuk haza utaznák a családhoz nem kellene spórolnom erre is vagy mondjuk valami elektronikai kütyüt szeretnék vásárolni ) ?



2014. jún. 19. 16:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg mennyibe kerül egy albérlet Londonban. Meg az árak kb az itthoniak 2-3-szorosa.


Mellesleg, milyen munka az ami napi 12 órában heti egy pihenőnappal nem megterhelő? Vagy elírtad, vagy még nem dolgoztál ilyen műszakban.

2014. jún. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
42%
Az átlag fizetés országosan nettó 1700 font. Betanított munkával soha nem fogsz keresni 2000 fontot még bruttóban sem, nemhogy nettóban. Ne számolj heti 40 órát, mert itt a minimálbéresek átlagban 30-35 órát kapnak, annyi után kapnak fizetést, ha sok a meló, inkább vesznek fel még egy part time embert. Betanított munkával, maximum 850-950 font nettót kereshetsz, ami Londonban édeskevés. Én a garzon lakásomért annyit fizetek, mint amennyi az 1 havi minimálbér. Minimálbérből spórolni csak nagy lemondások árán lehet, nyomorogni meg nem éri meg kijönni. Nem is értem, hogy tudnak magyarok tízezrei így élni, egymás hegyén hátán, a legsza*abb kajákat enni, stb. Mert minimálbérből csak így lehet.
2014. jún. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
A fizetesed kb. nyomorogni lenne eleg, a szoba berlete (nem lakas, szoba, es orulj ha egyedul lakhatsz benne) elvinne a felet, ha tenyleg Londonban akarnal lakni. Aljamunkaval (mert bizony a te kepessegeiddel meg hozzaallasoddal csak azt fogsz kapni) alja fizetes jar, csakugy, mint itthon.
2014. jún. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Betanított munkával átlagkereset olyan 1000-1200 font. Havi 2000-2200 fontot soha nem fogsz megkeresni betanított melóval.
2014. jún. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
azért mert a fenti hozzászólóknak nem sikerült még ne mondj le róla, van akinek sikerült, én is min. 2400 fontot kapok havonta és nem vagyok agysebész, nyomulni kell és összejön, ismerek egy szerb srácot, már 5000 font felett keres havonta, nem mondom meg mivel de nem kell hozzá semmi, csak okos volt
2014. jún. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

00:52!


Ilyen meséket már én is hallottam. Teljesen kizárt dolognak tartom, hogy betanított munkával valaki 2000 nettót megkeresse. Egyszerűen nem adnak annyi órát, akkor sem ha sok a meló, inkább felvesznek valakit részmunkaidőbe.


A szerb "ismerősről" meg inkább nem írok semmit, ez a tipikus ámítás kategória. Tisztességesen 5000 fontot vagy többet, csak szakképzetten, több évnyi angliai tapasztalattal, hiányszakmában dolgozva lehet kapni. Közel 6 éve élek itt, láttam már ezt azt, engem nem vezetsz meg, és a kérdezőt se vezesd meg a hülyeségeddel.

2014. jún. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

ne legyél már ennyire korlátolt, látod ezért nem jutsz sehova, ez a gondolkodás a nyomorod forrása, csak ebben a "betanított munkás" kategórában tudsz gondolkodni

vállalkoztunk, sikeresek vagyunk, 2 éven belül nem 5 de 10 vagy 20ezer fontot is fogunk keresni havonta

te örökre betanított munkás maradsz

otthon se tudtál megélni, itt se tudsz, csak a magasabb fizetés tart életben

2014. jún. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%

15:19!


Nekem ne magyarázz. Nem én vagyok betanított munkás, csak a kérdező által feltett kérdésre válaszoltam, miszerint, aki betanított munkás, az nem fog keresni 2000 font nettót. Aki vállalkozó, vagy van egy jó szakmája, amire igény van, az persze hogy megkereshet 2000 fontnál is többet. De a kérdés nem erről szólt, hanem a betanított munkáról. Azzal pedig nem keres senki sem ennyit.

2014. jún. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Mivel még 18 éves se vagyok így csak gondolkodok előre hogy mi legyen a sorsom még kell 1 év és utána meg látom hogy mi lesz
2014. jún. 20. 19:31
 10/17 anonim ***** válasza:
csak szólok, hogy itt a minimálbér korhoz is kötött, 21 felett fogsz csak teljes, felnőtt minimálbért kapni. amiből kb. nyomorogni fogsz, pláne Londonban.s pláne betanított munkával.
2014. júl. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!