Kezdőoldal » Utazás » Európa » Debrecenből szeretnék Bristol,...

Debrecenből szeretnék Bristol, Angliába utazni. Valami tipp, mégis hogy lehetne megoldani legolcsóbban?

Figyelt kérdés

2014. jún. 5. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Debrecenből indul wizzair járat de nem megy Bristolba csak Lutonra. Onnan viszont tudsz menni Bristolba vonattal vagy busszal.

Ryanair járat indul Bristolba de csak Budapestről indul.

2014. jún. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A repüléstől őszintén megvallva eléggé félek. Telekocsi-hoz hasonló dologra gondoltam, csak nem írtam oda, mert minden lehetőség érdekel. Az angol tudásom sem olyan jó, hogy egyedül mászkáljak Londonban. :D Köszönöm szépen a választ.
2014. jún. 5. 21:33
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha a repülés kiesik akkor marad a busz, vonat, vagy olyan magyarok akik Bristolba mennek.

Én is utálok repülni, mi csak ha nagyon muszáj akkor repülünk, mi mindig kocsival megyünk.

Közel is lakom Bristolhoz, de én legközelebb csak szeptember környékén megyek haza, és vissza.

Talán a facebookon a bristoli magyarok oldalánál tudsz érdeklődni fuvarról. Szokott lenni..

2014. jún. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon sokat segítettél, hogy mégis merre keresgéljek! :)
2014. jún. 5. 22:17
 5/9 anonim ***** válasza:

Megértem hogy ha félsz a repüléstől!

Ugyanakkor ez lenne a leggyorsabb és a legolcsóbb megoldás!

Debrecenből a hét minden napján repül a WIZZAIR Londonba, és meglepően jó árat is ki lehet fogni.

A busz vagy a vonat húzós is lehet.

A teleautó sem ingyenes...

Jó utat!

2014. jún. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Néztem egy oda-vissza utat Londonba 40 ezer forintért az én időpontomban. Ennyiből elképzelhető hogy telekocsis formában megjárnám? Mert első repülésnél semmiképp sem szeretnék egyedül lenni.
2014. jún. 6. 09:28
 7/9 anonim ***** válasza:

Az Isten áldjon meg: ne félj már annyira a repüléstől!

Fantasztikus érzés, gyors (Debrecenből két és fél óra alatt Londonban vagy) és sokkal kisebb a kockázata, mint egy tele kocsiban zötykölődni vagy épp ész nélkül száguldozni!

A repülés a vasútnál is biztonságosabb!

2014. jún. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Olcsóbban megúszod, ha Pestre felvonatozol és rögtön Bristolba repülsz. Repüléstől meg hülyeség félni, pláne úgy, hogy az alternatíva az, hogy beülsz egy vadidegen kocsijába egy két napos útra.
2014. jún. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kiszámítottuk.

Mi ugyan nem Bristolból, hanem 60km-rel közelebbről indulunk kocsival, a végcél Budapest. Ha 4 ember jönne, akkor a benzinpénzt 7 liter/km-es fogyasztással oda-vissza 35-40 ezer forintba lenne fejenként. Akkor még ugye ott van a kompjegy amit mindenki maga vesz meg.

Így nézve nem olcsóbb a repülő sem. De ha repülővel mennél (én is féltem, de tényleg nem egy nagy durranás) érdemes menned úgy, hogy felmész Pestre, és onnan repülsz Bristolba, mert ha Debrecenben szállsz fel, csak London Lutonra tudsz menni, és onnan tovább kell majdnem 3 órát buszoznod vagy majdnem 2 órát vonatoznod Bristolba.

2014. jún. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!