Kezdőoldal » Utazás » Európa » Csehországba szeretnénk...

Csehországba szeretnénk utazni, idén télen, akinek van tapasztalata a várossal kapcsolatban, kérem válaszoljanak?!

Figyelt kérdés
Busszal megyünk, prága kártyát hasznos venni a belépőjegyek miatt vagy elég a nemzetközi diákigazolvány? Miket érdemes megnézni Prágában? Téltől függetlenül érdemes-e ellátogatni Karlovy Varyba?

2014. jún. 26. 09:52
 1/5 Csicsky ***** válasza:
87%

Pl. a prágai Orlojt:


[link]

2014. jún. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A Prága kártyát nem tudom, hogy micsoda, én nem mentem semmi belépős helyre Prágában. Nagy város és nagyon szép, van mit nézni belépők nélkül is. Egyedül az Arany utcácskát bánom, hogy kihagytam. Amúgy a vár, Vencel tér, a Múzeum, és a Károly-híd a leghíresebbek, amiket mindenképpen látni kell. Meg söröket inni.

Karlovy Vary szintén gyönyörű, ha teheted, nézd meg! :)

2014. jún. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nagyon szép város Prága. Én elsősorban az Óvárosi teret, a Várnegyedet, a Nemzeti Múzeumot, a Vencel teret, a Károly-hidat és a Kisoldalt ajánlanám. Meg az ottani kajákat és söröket, mert azok nagyon finomak és olcsóak.
2014. jún. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, szerinted 2. télen is érdemes elmenni Karlovy Varyba?
2014. jún. 26. 19:44
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én novemberben voltam, mondjuk jó időt fogtam ki. Biztos, hogy gyönyörű lehet hóban is, csak jól fel kell öltözni, meg iszogatni a forró gyógyvizeket :D
2014. jún. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!