Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyi költőpénzt érdemes vinni?

Mennyi költőpénzt érdemes vinni?

Figyelt kérdés

Én 50 ezerre gondoltam, fakultatív programra szeretnék elmenni egy egésznapos hajókirándulásra és Athénba. Emelett hét napig leszek ott ebéd, vacsora plusz neha egy koktel.

Görögország Tolo a helyiség egyébként.

Fogalmam sincs mennyi pénzzel indulhak el.

Koszönöm.



2014. jún. 27. 20:23
 1/3 anonim válasza:
50 kevés lesz. inkább 80 a váratlan kiadásokra is kell gondolni!
2014. jún. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem ennek a duplájával..
2014. jún. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Arra nem gondoltál még, hogy helyben használd a bankkártyádat?

Teljesen európai dolog, és sokkal olcsóbb, mint pénzt váltani és görcsölni.

Ráadásul ha kiszámolod a tranzakciós illetéket, amit szeretett kormányunk varrt a nyakunkba, nem feltétlenül drágább helyben kivenni a szükséges kp-t egy automatából, mint itt kivenni, váltani, aztán a végén visszaváltani.

Egyébként ha elfogadsz még egy jó tanácsot, az utazási irodáknál lehúzósabb társaság kevés van. Tehát ha a pénz számít (és valljuk be, minden nem maffiózónak számít), akkor ne kezdj fakultatívozni, meg haverkodni az idegenvezetővel, hanem vedd meg azt a hajójegyet te magad.

Nem nagy kunszt, és max fele annyiba fog kerülni.

2014. jún. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!