Kezdőoldal » Utazás » Európa » Járt már valaki Horvátország,...

Járt már valaki Horvátország, Rovinj-ban?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Érdekelne hogy milyen a tengerpart.Kisköves,sziklás,homokos,kavicsos?A mélyülése is érdeklene,és egy 10-es skálán vélemény az egész Rovinj-i közösségről,hangolatról,nyaralásáról.

MEg persze bármi olyan amit fontosnak találtok,ha jobb ha tudok!

Köszi.



2014. júl. 7. 09:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én nemrég voltam és egyszerűen gyönyörű volt szerintem. világítóan kék víz, jól lehetett búvárkodni, jó hangulat, szép környezet, stb. és a mélyülés meg mindenhol változó volt
2014. júl. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
En több mint 10 éve voltam. Gyönyörűszép a város, szűk utcák, ósdi házak, kiülős helyek, engem St Tropzre emlékeztetett. A part kavicsos-sziklás, remek hely a snorkelezesre, strandoláshoz fürdőcipőt mindenképp kell vinni, mert sok a sün.
2014. júl. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Más véleményét is szivesen meghallgatom!
2014. júl. 7. 17:51
 4/5 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Horvátország legszebb városa Rovinj.

Velencére hasonlít.

Néhány árus elég jól beszél magyarul..

A város mellett van egy nagy nudista strand.

Van ott egy gyönyörű fjord, hajóval szerveznek oda utakat..

2014. júl. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
59%
Én voltam ott pár éve, akkor láttam először a tengert szóval nekem mindenképpen nagy szám volt akkoriban, de azóta már az ország délebbi városait is felfedeztem és ezerszer szebbek, igazi mediterrán hangulat van délebbre.
2014. aug. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!