Kezdőoldal » Utazás » Európa » Orangeways autóbuszos cégről...

Orangeways autóbuszos cégről információ?

Figyelt kérdés
Mert a telefont nem veszik fel...
2014. júl. 7. 12:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

van autóm, de egy alkalommal busszal akartam menni bécsbe, mert visszafele hoztak volna, nem akartam benzin meg matrica stb., gondoltam spórolok,

vettem jegyet orangeways járatra neten, 4e ft volt vagy ilyesmi

kimentem az induláshoz

ami egy csupasz járda volt a fradi stadionnál, a kerítés mellett kellett állni a 30 fokban, a busz késett, ott rohadtam szét, se büfé semmi,

amikor végre megjött kiderült hogy egy lepukkant busz megy, nem az ami a prospektusban, hanem egy régi fos ikarus, légkondi nélkül, mocskos ülésekkel, stb. (a többi utasról ne is beszéljünk... izzadt, ruppótlan igénytelen emberek)

felszállás helyett visszamentem a kocsihoz, megtankoltam és kimentem inkább azzal


nagyon gyenge amit nyújtanak, szerintem felejtsd el őket

helyette blaguss, eurolines ami jó

2014. júl. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Magam és kollégáim is többször utaztunk velük Prágába. A busz műszaki állapotával, kényelmével nem volt probléma, bár nem mindegyik meghirdetett szolgáltatás működött: időnként nem működött WC, máskor a wifi. Ugyanakkor a menetrendet pontosan tartották, és két embernek is feleannyiba került, amint autóval lett volna.
2014. júl. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!