Kezdőoldal » Utazás » Európa » Sürgős! Magyarországhoz...

Sürgős! Magyarországhoz melyik homokos horvátországi tengerparti település van legközelebb?

Figyelt kérdés

2014. júl. 8. 10:24
 1/5 anonim válasza:
A legközelebbi tengerparti város Rijeka (Fiume), de az nagyváros, oda nem igazán érdemes menni, egy icipicit továbbmentek, és ott van Opatija (Abbázia), ami egy álomszép, régi monarchiabeli kisváros. Vagy ha inkább valami igazi mediterránra, olaszosra vágytok, akkor az Isztria nyugati oldalán van Rovinj, egy óra alatt átértek Rijekából.
2014. júl. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Legközelebbi homokos part Lopárban van a Rab szigeten.

Nem jellemző a horvát tengerpartra, hogy homkos lenne, inkább sziklás, köves vagy aprókavicsos. Ha ilyet keresel és enm akarsz messze menni, akkor ajánlani tudom Crikvenicát, a letenyei határtól max 3 óra alatt leérsz. Mi volt, hogy csak egy napra is leugrottunk starndolni. Én ha nayaralásról van szó mindig Dalmáciában gondolkodom, valahogy sokkal jobb hangulata van a városoknak, mint az Isztrián. Ha túl messze sem akartok menni, ajánlom Zadart, Vodicét, vagy Trogirt, igaz utóbbi már jóval messzebb van, de lenyűgöző a szépsége.

2014. júl. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon jó kérdés,köszönöm,hogy feltetted.Én egyébként a Vir szigeten találtam jó pár szállást és többségében azt írják homokos a part.Elvileg 30km hosszan,de ezt már nem is emlékszem hol olvastam.És ez Zadartól (szintén elvileg) 25 km-re van,tehát elképzelhető,hogy jó infókat jegyeztem meg a sok keresgélés alatt.Viszont az itteni válaszok alapján több célpontot is belőhetünk.Köszi!
2014. júl. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyébként igen zavaró,hogy néhol pl. úgy írják "homokos-kavicsos",meg azt hallottam (+2.is ezt írta) H.o.-ban nem nagyon van kimondottan homokos part ill. kevés.Most meg az egyik szálláshelynél azt olvasom -"fiatalos, életteli (helyenként homokos medrű) beach-en is kedvére fürödhet".- Minket ez a "helyenként" érdekelne konkrétan.Van ilyen?Igazából az nem is szempont,hogy legközelebb legyen,hanem az,hogy ne kelljen cipő a tengerhez.Köszi!:)
2014. júl. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nos ezzel a most talált cikkel remélem nagyban segítek:)

[link] !

2014. júl. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!