Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerintetek érdemes kimennem?

Szerintetek érdemes kimennem?

Figyelt kérdés
Úgy adódott, hogy kitudnék menni Angliába egy szállodába dolgozni. Biztos fizetést, szállást, és ennivalót is kapnék, ráadásul egy-két magyar is van kint, angolul persze tudok. Az egyetemet kéne halasztanom, egyébként másodéves vagyok. Te mennél?
2010. jan. 8. 13:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

nem.

előbb a suli, utána a szívás...

2010. jan. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Félévre tervezem a munkát, egy kis tapasztalat, pénz, nyelvismeret mélyítés, aztán ősztől ismét iskola. Szerintem megéri, csak minimális megerősítésre vártam :). Suli után, pedig nem szeretnék szívni :)
2010. jan. 8. 13:26
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha minden következmény nélkül meg tudod oldani a halasztást, akkor menj ki, de a sulit végleg ne add fel.
2010. jan. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
szerintem is menj ki, ha nem adódik baj a halasztással. Nagy előnnyel indulsz majd az egyetem befejezésekkor az állásinterjúkon (munkatapasztalat, nyelvtudás, nemzetközi kapcsolatok).
2010. jan. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
alap,hogy mennék! a suli megvár! a munka meg..lehet,hogy soha nem lesz ilyen lehetőséged! HAJRÁ;) én szurkolok neked!
2010. jan. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
mindenképp menj. a suli megvár.
2010. jan. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

Naná :) Szépen meg fogod szedni magad (anyagilag értettem) , aztán a sulit be lehet fejezni egy évvel később is.

Ki ne hagyd ezt a lehetőséget, mert van egy olyan érzésem, hogy nagyon megbánnád :P

2010. jan. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz tőle, ha egy félét halasztasz. Világot látsz, tökéletesíted a nyelvtudásod, mi kell még? Lehet, hogy nem kapsz később ilyen ajánlatot. Én is külföldre mentem fiatalon. Nem bántam meg. Merj bele vágni bátran. Ha nem leszel egyedül, eleve nincs félnivalód.
2010. jan. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
félévet*
2010. jan. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

tutira mennék!

Amig fiatal az ember addig minden lehetőséget meg kell ragadni!!

2010. jan. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!