Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan tudnám végigutazni...

Hogyan tudnám végigutazni Európát, oly módon, hogy?

Figyelt kérdés

Nos tehát "körbe" szeretném utazni Európát, persze nem az összes országot, csak amiket kinéztem magamnak, mindezt a következő évtől tenném.


Pénzem van rá, erre spóroltam már régóta.

Viszont olyan módon szeretném ezt megtenni, hogy minden országba bérlek valamilyen lakást, és lehet hogy 3 hónapnál tovább tartózkodom ott, mondjuk 5 hónapig. Ez így lehetséges? Illetve ha EU-s országon belül akarok utazni, csak úgy zajlik hogy beülök a kocsiba, és elindulok, viszem a személyimet és kész, nem kell útlevél? Persze a nyelveket beszélem.

Köszönöm!


2014. júl. 16. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha van pénzed akkor Ázsiát utazd keresztül milliárdszor több élmény és sokkal olcsóbb mint Európa.
2014. júl. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De az nem neccesebb, mert ugye EU-n kívül van?

Amúgy először EU-t szeretném mindenképp végigutazni, a barátnőmmel.

De engem az érdekelne, hogy lehet -e 3 hónapnál tovább tartózkodni az országokban?

2014. júl. 16. 17:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem neccesebb. Én még nem voltam Oxfordon kívül sehol Nyugat Európában (és nem is leszek)de voltam egy csomó ázsiai országban Nepáltól Indonéziáig. El sem tudod képzelni mennyi mindent tud adni egy ázsiai út, azt te Nyugat Európában soha nem kapod meg.

Európán belül nincs meghatározva hogy 30 napig maradhatsz, addig maradhatsz amíg bírod pénzzel.

2014. júl. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És persze az sem hogy 3 hónapon túl nem maradhatsz.
2014. júl. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!