Kezdőoldal » Utazás » Európa » A horvátországi Rijekát és...

A horvátországi Rijekát és Crikvenicát néztem ki nyaralás céljából. Mit tudni róla?

Figyelt kérdés

Ki volt ott nyaralni, mennyiből jött ki,mik a tapasztalatok, érdemes-e oda menni?minden apró részlet érdekel.

köszi


2008. aug. 3. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom milyen szempontok alapján nézted ki Rijekát és Crikvenicát, én a következőket tudom mondani. Mi a férjemmel jó pár éve alaposan körülnéztünk Horvátországban, hogy hol vannak jó helyek. Rijekát mi egy koszos kikötővárosnak tartottuk, oda nem mennénk nyaralni. Mellete van Opatija, ami egy elegáns üdülőváros, érdemes megnézni. Crikvenica egy kellemes nyaralóhely, ha strandolni,fürödni akartok, akkor ez oké. Ha a távolság nem gong, akkor én inkább Dalmáciát választanám.Primosten, Trogir, Split, Makarska, csodálatos, nem beszélve Dubrovnikról. Itt nem csak fürödni lehet, hanem gxönyörű vidékeket és műemlékeket látni is. Ha ez túl messze van tengerparti nyaralásra plusz kirándulásra jó Porec, Rovinj, Pula. Gondoljátok át!
2008. aug. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi az infót,a külföldi nyaralást (sajnos) jövőre halasztottuk:(
2008. aug. 24. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!