Kezdőoldal » Utazás » Európa » Például ha kiakarok menni...

Például ha kiakarok menni egyész nyári szünetre (durván 3 hónap) angliába, kb. mennyi pénzre lehet szükségem hogy normális szállást találjak erre az időre?

Figyelt kérdés
Hát kb egy olyan középszintű szállodára/hotelre gondoltam.
2010. jan. 8. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:

A szállodákat felejtsd el,mert iszonyú drága főleg 3 hónapra..Annyi pénzt nm is keresnél meg amennyit a szállodára kéne fizetned.

Vannak panziók ahol 30-50 font 1 éjszakára a szállás.Ez is piszok drága. Ha kint akarsz lenni 3 hónapig akkor bérelj szobát inkább...Könnyebb is,és vannak magyarok akik szoktak kiadni szobát pár hónapra.Én is adtam ki szobát elfogadható árért..Egyébként a szoba bérlés is függ attól,hogy hova mennél.London a legdrágább város!

2010. jan. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod, sokat segítettél.:)

Hát igen, London tényleg drága, de pont oda szeretnék.

Bár van egy ismerősön, akinek kinn lakik a bátyja, lehet befogadnak majd egy kis időre, de 3 hónapig azért kellemetlen lenne egy kicsit náluk "nyaralni".

2010. jan. 8. 23:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok.Ha Londonba mész akkor úgy számolj,hogy egy szimpla szoba 80-100 font körül van hetente.Lehet,hogy találsz 65-70 fontért is,de az olyan helyen is van,és olyan a szoba is...Arra is készülj el,hogy 3 heti depositot is kell fizetned!

Sok szerencsét

<angliai lakos>

2010. jan. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Remélem, tényleg szerencsém lesz.

De sejtettem, hogy nem lesz olcsó, úgyhogy ez nem sokkolt annyira.:D

Még1x köszönöm.:)

2010. jan. 8. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!