Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 8 hónap alatt ellehet érni...

8 hónap alatt ellehet érni normális, látható fejlődést edzésben?

Figyelt kérdés
Nálatok mennyi idő után látszódott az egész dolog amit csináltok? Tudom minden ember más csak kíváncsi vagyok :)
2011. okt. 11. 20:01
 1/4 anonim válasza:
Hi! Természetesen,ha rendszeresen végzed a gyakorlatokat kellő odaadással és alázattal akkor 2-3 hét után érezni fogod ,hogy erősödsz még 2-3 hét és formálódsz izmosodsz 8 hónap alatt mondhatni ki gyúrt leszel ,de ezért oda kell rakni magad rendesen az tuti!!!
2011. okt. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 dirtboy ***** válasza:

mizsei jozsef

azért ne feledjük hogy nem elég csak a kellő alázat meg a rendszeresség,megfelelő táplálkozás is kell,anélkül nem sokra viszi még 18 hónap után sem.

8 hónap után kigyúrt nem leszel de azért látszódhat simán hogy edzel.

2011. okt. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

jaja kaja az nem kérdés bár azért nem napi 8x csirke de azért tudom én hogy müködik ez,nem az a tipus vagyok aki még a hülye alapokat se olvassa el a shopbuilderen elég sokat tudok,legalább is én igy érzem és már gyakorlatom is van csak arra voltam kiváncsi hogy tulajdonképpen 8 honap alatt TI milyen eredményekkel büszkélkedtetek látható volt e a fejlődés, nagy volt e az elismertség utáni hajsza,mennyire fáradtatok el szellemileg és testileg és mennyire vágytatok a kivánt testalak iránt ilyesmi...

Én több okból is nem tudtam hosszú ideig végezni sose a dolgot nem igazán a saját hibámból,de kiváncsi vagyok hogy azért 8 hónap alatt lehet e maradandót alkotni. Persze itt nem 95kg 8%os testzsirral gondolok :)

2011. okt. 11. 21:29
 4/4 Zakathol ***** válasza:

8 hónap alatt elérhető változás igazából szerintem csak akkor lehet látványos,ha full kezdő és/vagy vékony testalkatú vagy. Olyankor 4-5kg is nagyon látszik.

Ha viszont már eleve rendelkezel egy normálisabb izomtömeggel, akkor azért szemre lassabban jön a változás, mint mondjuk a mérleg nyelvén.

Én így gondolom. A lényeg, hogy 8 hónap a testépítésben nem sok idő, így ehhez mérten kell a céljaidat/vágyaidat kitűzni.

2011. okt. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!