Kezdőoldal » Utazás » Európa » Magyarországról Londonba...

Magyarországról Londonba (kiutazás-munkavállalás)? Ehhez társat keresek.

Figyelt kérdés

Jelenleg Magyarországon élek. 22 éves lány vagyok Mivel érdekel anglia és jól beszélek angolul szeretnék Angliába, elsősorban Londonba kiköltözni és munkát találni.

Viszont jelenleg nincs olyan ismerősöm aki belevágna velem ebbe. Igy hát gondoltam megpróbálok keresni egy hasonló érdeklődési körű lányt, mert úgy mégis könnyebb lenne. :)


Akinek hasonló tervei vannak, bátran írjon. :)


2014. júl. 24. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan vannak Angliában már a magyarok... keress egy ott élőt aki segít. Én inkább skandináv területekre megyek, jobb ott, kevesebb a magyar is, az angol nyelv ott is pont elég.
2014. júl. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gondolom még ha egyedül is megyek ki, ott biztos megismerkedem magyarokkal. Főleg hogy a szállásom is egy magyar közvetítő iroda által lesz.
2014. júl. 24. 12:21
 3/4 Singham ***** válasza:

Felejtsd el Kérdező! Egy szabály van a külföldi munkavállalással: SOHA NE MENJ KI SEMMILYEN MAGYAR KÖZVETÍTŐVEL!

Úgy átfognak verni téged, hogy utána 1 hónapig bőgni fogsz. Legtöbb esetben tudod milyen ez a lakás? Olyan, hogy a csótányok sírva menekülnek ki belőle. Neked meg ott kellene élned hónapokig, míg végül nagy nehezen összespórolsz annyi pénzt, hogy hazatudj jönni.

Londont meg végképp felejtsd el. Nagyon nem éri meg oda menni. Máshol tovább elvagy ugyanannyi pénzzel, mint ott. Alapból legalább olyan 2-3 hétre számolnod kell, míg kapsz munkát. Ugyanis kell NI szám is, ami nélkül vagy nem kapsz, vagy rabszolga munkát csak. Azért nem mindegy, hogy az a 2-3 hét, sőt inkább 1 hónap mennyiből jön ki.

Inkább valamelyik déli városba menj, ami sokkal olcsóbb, mint London.

Az összes magyar közvetítő felejtsd el. Ha nagyon közvetítőn keresztül akarsz munkát, akkor miután kimentél keress fel egy kinti fejvadász céget, az keress neked majd munkát (feltéve, ha olyan a munkatapasztalatod).

2014. júl. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz kerüld a magyar szállásadot magyar agencyt magyar szót hallassz menekülni! !!!
2014. okt. 31. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!